Blogs

Silestone virtuves virsmas

Virtuves mēbeles / 07.05.2021.

Kvalitatīvas un mūsdienu dizaina standartiem atbilstošas virtuves virsmas ir ikviena veiksmīgi īstenota virtuves mēbeļu projekta pamatā, par ko liecina ne tikai arvien pieaugošais virtuves virsmu piedāvājums, bet arī klientu vēlme tajās ieguldīt, lai nodrošinātu savas jaunās virtuves ilgmūžību. Mākslīgais akmens, tostarp arī kvarcs, pēdējo gadu laikā ir kļuvis par vienu no aktuālākajiem virtuves virsmu risinājumiem, tāpēc arī mūsu piedāvājumā ir pieejamas plaši atzītās kvarca virsmas Silestone no spāņu kompānijas Cosentino. Vairāk par Silestone virsmām šodienas rakstā!

Par Cosentino

Cosentino ir viens no vadošajiem dabiskā akmens un kvarca virsmu ražotājiem un izplatītājiem pasaulē, piedāvājot novatoriskus risinājumus savu izstrādājumu pielietošanai gan arhitektūrā, gan mājokļu interjeru aprīkošanā ar tādiem plaši atzītiem zīmoliem kā Sensa, Dekton, Scalea un Silestone. Pateicoties daudzo gadu pieredzei inovatīvu, augsti kvalitatīvu un mūsdienu dizaina standartiem atbilstošu materiālu izstrādē, Cosentino ir kļuvis par akmens virsmu pārdošanas līderi vairāk nekā 80 valstīs, un tā izstrādājumi papildus izcilam dizainam tiek uzskatīti arī par labu ieguldījumu gan lietotāja pieredzes uzlabošanā, gan projektu ilgtermiņa vērtības paaugstināšanā. 

Silestone mākslīgā akmens virsmas

Silestone ir mākslīgā akmens virsmas, kas izgatavotas no dabiskā kvarca apvienojumā ar tādiem pārstrādātiem materiāliem kā stikls vai dažāda veida metāli, lai panāktu ne tikai augsti kvalitatīvus, bet arī dizaina, tekstūru un krāsu ziņā daudzveidīgus virsmu risinājumus, ko nav iespējams panākt ar dabiskiem materiāliem, kā granīts vai marmors. Silestone tiek izstrādāts ar inovatīvo HybriQ+ tehnoloģiju, kas vienlaikus nodrošina gan dabai un tās resursiem draudzīgu ražošanas procesu, gan augstu virsmu izturību pret skrāpējumiem, traipiem un mitrumu, nodrošinot, ka virsmas ir antibakteriālas un viegli kopjamas, kā arī ir citādi piemērotas visām ikdienas lietošanas vajadzībām gan virtuvē, gan vannas istabā. 

Dizaina iespējas ar Silestone

Papildus Silestone virsmu augstajai veiktspējai virtuves un vannas istabas apstākļos, vēl viens vērā ņemams ieguvums, izvēloties Silestone mākslīgā akmens virsmas, ir to plašās dizaina pielāgošanas iespējas. Silestone virsmas ir pieejamas sešās nokrāsās, trīs tekstūrās un piecos stilos, kopā veidojot kolekciju ar vairāk nekā 90 unikālām virsmām, ko ir iespējams pielāgot jebkurām dizaina prasībām. Papildus virsmu dekoriem pielāgot ir iespējams arī virsmu malas un virsmu biezumus, lai nodrošinātu, ka Silestone virsmas ir iespējams pielāgot dažādiem interjeriem un pielietojumiem vai nu uz vertikālām vai horizontālām virsmām. Konsultējieties ar mūsu dizaineriem, lai uzzinātu par Silestone virsmu dizaina pielāgošanas iespējām arī savai virtuvei!

Silestone virsmas ir labs ieguldījums gan savas virtuves funkcionalitātē, gan tās dizainā. Ja arī Jūs esat gatavs savu mājokli papildināt ar individuāli izstrādātu virtuves mēbeļu projektu, kas aprīkots ar kādu no Silestone mākslīgā akmens virsmām, sazinieties ar mūsu pieredzējušajiem dizaineriem un saņemiet savu bezmaksas vizualizāciju šeit!

Lasi vēl