Blogs

Sienas paneļi virtuvei

Virtuves mēbeles / 16.07.2021.

Sienas paneļiem virtuvē piemīt ne tikai funkcionāla, bet arī vizuāla nozīme - to esamība būtiski atvieglo tādus ikdienas virtuves darbus kā gatavošana un uzkopšana, kā arī nodrošina, ka virtuve saglabās savu sākotnējo šarmu un kvalitāti arī ilgtermiņā. Par cik sienas paneļu piedāvājums pēdējo gadu laikā ir strauji pieaudzis un izvēles iespējas ir teju nebeidzamas, vairāk par to, kādiem sienas paneļu risinājumiem šobrīd priekšroku dod mūsu dizaineri un klienti, šodienas rakstā!

Galda virsmai pielāgoti sienas paneļi

Pateicoties arvien pieaugošajam galda virsmu piedāvājumam ir pieaudzis arī sienas paneļu dekoru klāsts, ļaujot interesentiem izmantot iespēju savu virtuvi aprīkot ar viena dekora virtuves virsmu un sienas paneli vienotam koptēlam. Šis aspekts ir kļuvis īpaši aktuāls tiem, kas priekšroku dod koka un dažādu materiālu imitācijas lamināta virsmām vai dabiskā un mākslīgā akmens virsmām, par cik vienkrāsu dekoriem atbilstošus sienas paneļu risinājumus rast ir salīdzinoši vienkāršāk. Ja esat no tiem, kas novērtē saskaņotus dizaina elementus sava mājokļa interjerā, galda virsmai pieskaņots sienas panelis būs viens no efektīvākajiem veidiem, kā apvienot patīkamo ar lietderīgo!

Stikla sienas paneļi

Arī stikla siena paneļi pēdējos gados ir kļuvuši par vienu no top izvēlēm virtuvju aprīkošanai, ko lielā mērā ir sekmējušas tieši to daudzās pielāgošanas iespējas un nemainīgi vieglā kopšana. Par cik stikla sienas paneļu izgatavošana ir individuāla, izvēloties tos integrēt arī savas virtuves interjerā, Jums ir iespēja pēc nepieciešamības izvēlēties gan stikla toni, gan rakstu un tekstūru, ko nereti izmanto tieši tie klienti, kuri savai virtuvei izvēlējušies krāsotas MDF fasādes vai dekorus ar nestandarta toņiem. Ja meklējat ko konrētu paneļa krāsā vai dizainā vai vienkārši vēlaties to pielāgot jau esošajam mājokļa vai virtuves interjeram, ar stikla sienas paneļiem to paveikt būs viegāk par vieglu!

Sienas paneļi kā dizaina elements  

Vēl viens aktuāls sienas paneļu risinājums, kam nereti priekšroku dod arī mūsu klienti, ir izvēlēto dekoru virtuves interjerā primāri integrēt kā dizaina elementu. Liela daļa jaunas virtuves iegādi uztver kā ieguldījumu uz pieciem, desmit vai par vairāk gadiem, tāpēc vairums savu virtuves iekārtu aprīko ar mēbeļu fasāžu un galda virsmu dekoriem, kas krāsu un tekstūru ziņā būs ilgmūžīgas un neizies no modes, priekšroku dodot baltai, pelēkai vai bēšai krāsu paletei. Tieši šī iemesla dēļ sienas paneļa zona kļūst par vietu izpausmei ar kādu dizaina ziņā efektīvu sienas paneļa risinājumu, ko pēc nepieciešamības laika gaitā būs iespējams nomainīt par salīdzinoši nelielām izmaksām.

Virtuves aprīkošana ar sienas paneli ir viens no efektīvākajiem veidiem, kā nodrošināt funkcionalitāti un labu dizainu virtuvē. Ja arī Jūs esat gatavs savu mājokli papildināt ar individuāli izstrādātu virtuves mēbeļu projektu, kas aprīkots ar Jūsu gatavošanas paradumiem un dizaina prasībām atbilstošu sienas paneli, sazinieties ar mūsu pieredzējušajiem dizaineriem un saņemiet savu bezmaksas vizualizāciju šeit!

Lasi vēl