Blogs

Praktisks U veida virtuves dizains

Virtuves mēbeles / 16.04.2022.

Vai esat mēģinājuši atrast modernu virtuvi par labu cenu? Ja esat, tad saprotat, cik sarežģīti tas var būt. Tāpēc mēs esam radījuši U veida virtuvi, kas apvieno labu cenu kā arī praktisku un funkcionālu dizainu!

Kā varam redzēt šī virtuve ir ietilpīga un ar praktisku izvietojumu U veidā. Virtuves fasādes - sienas un grīdas skapji ir izgatavoti no augstas kvalitātes EGGER lamināta. Šis materiāls nodrošina ilgtermiņa izturību un vieglu uzturēšanu, jūs nekad nejutīsiet neērtības, pat ja virtuve netiks regulāri tīrīta un tiks pakļauta mitrumam. Korpuss ir izgatavots no baltas krāsas lamināta, kas harmoniski sakrīt ar citiem virtuves elementiem.

Virtuves dizainam piemeklēti furnipart rokturi “DINER INOX”. Šie rokturi ir ne tikai funkcionāli, bet arī estētiski pievilcīgi, tāpēc tie iederēsies jebkuras mūsdienīgas virtuves dizainā. Nestandarta metāla balsts arī ir interesants elements, kas piešķir virtuvei unikālu un modernu izskatu. 

Sienas panelis un galda virsma ir izgatavota no EGGER plastikāta, kas ir viegli uzturams, kā arī izturīgs materiāls. Šis elements virtuves dizainā ir ļoti svarīgs, jo tas aizsargā pārējo furnitūru no tvaika un karstuma gatavošanas procesā.

Jāuzsver, ka sala šajā virtuvē ir ļoti veiksmīgi integrēta! Iedomājieties, ka jums ir viesi, kuriem jādod kāds neliels uzdevums virtuvē, bet jums nav pietiekami liela darba virsma. Virtuves sala šados gadījumos ir lielisks risinājums, lai nodrošinātu ērtības un izmantošanas elastīgumu. Turklāt, sala ir lielisks papildinājums mājokļa interjeram, piedodot modernu un stilīgu izskatu.

Ja vēlaties uzzināt vairāk par moderniem un parocīgiem virtuves dizainiem, lūdzu, sazināties ar mums. Mēs piedāvājam bezmaksas konsultāciju un 3D skices, kas palīdzēs jums vizualizēt savu virtuves izskatu. Mūsu komanda ir gatava jums palīdzēt un padarīt jūsu mājokļa sapni par realitāti. Kā arī vēlamies uzsvērt, ka nav pamata uztraukumam par cenu, mūsu dizaineri parūpēsies par to, lai virtuve ir eleganta un tās cena nepārsniedz jūsu budžetu!

Ja arī Jums ir nepieciešamas konsultācijas un ieteikumi jaunas virtuves dizainam, droši zvaniet mums vai rakstiet uz e-pastu. Atgādinam ka profesionālas konsultācijas un 3D skices pie mums ir bez maksas.

Tālrunis: 20244099

E-pasts: info@virtuves.lv

Lasi vēl