Blogs

Pieci dizaineru ieteikumi kompaktas virtuves risinājumam

Virtuves mēbeles / 20.12.2019.

Plānojot jaunas virtuves iekārtas uzstādīšanu savā mājoklī, ikvienam klientam ir svarīgi rast telpas izmēriem un prasībām atbilstošāko risinājumu, kas apvienos gan modernu dizainu, gan praktisku pielietojumu. Jūsu iedvesmai mūsu dizaineri piedāvā piecus ieteikumus kompaktas virtuves risinājumam. 

Monohromatisks minimālisms. 

Iekārtojot neliela izmēra virtuvi, viens no efektīvākajiem veidiem, kā vizuāli to padarīt plašāku, ir izmantot minimālistisku iekārtojumu un monohromatisku, gaišu krāsu paleti. Gaišie toņi telpai piešķir plašuma sajūtu, tāpēc arī šājā virtuves projektā klienti izvēlējās tieši baltas, glancētas Niemann Acrylux sienas un grīdas skapīšu fasādes. Glancētais pārklājums telpā rada papildus dziļumu, pateicoties to spoguļtipa atspīdumam. Savukārt fasādes ar pārkari un iefrēzētiem Furnipart rokturiem virtuvei piešķir minimālistisku izskatu un rada plašākas telpas sajūtu. 

Efektīvs telpas izmantojums.

Pat maza izmēra telpās ir iespējams rast kompaktu risinājumu, kas apvieno gan funkcionalitāti, gan labu dizainu. Šajā virtuves risinājumā virtuves iekārta novietota pie divām telpas sienām, kas katra pilda savu funkciju, līdz ar to pat nelielā telpā ir iespējams darboties vairākiem cilvēkiem vienlaikus. 


Atjautīgs ēdamvietas risinājums. 

Ne katrā virtuvē ir iespējams rast vietu plašai ēdamvietai, tieši tāpēc viens no praktiskākajiem risinājumiem, ko iesaka mūsu dizaineri, ir virtuves letes apvienošana ar virtuves darbos izmantojamu galda virsmu, kas šajā projektā izgatavota no augstās kvalitātes Technistone materiāliem. Šāda tipa risinājums piešķir virtuvei plūdenu izskatu, kompakti izmanto pieejamo telpu, kā arī kalpo kā dizaina elements, pateicoties šobrīd aktuālajām akmens virsmām un metāla rāmim, kas iestrādāts kā letes stiprinājums. 

Atbilstošs apgaismojums.

Apgaismojums neapšaubāmi ir viens no galvenajiem elementiem, kas pat maza izmēra virtuvei var piešķirt izteiksmīgu un plašu izskatu. Viens no šī brīža praktiskākajiem apgaismojuma risinājumiem ir sienas skapīšos iestrādātas LED lampas vai lentas, kas ne tikai izgaismos darba virsmu gatavošanas laikā, bet arī ienesīs telpā siltuma sajūtu. Savukārt interjeram pieskaņots griestu apgaismojums kalpos arī kā papildus dizaina elements. 

Grozu mehānismi.  

Neliela izmēra virtuvēs vissvarīgāk ir rast efektīvu risinājumu virtuves piederumu glabāšanai. Lai gan atvērti plaukti ir aktuāls un efektīvs veids, kā organizēt ikvienu virtuvi, tie nereti mazu telpu var padarīt smagnēju, tieši tāpēc šajā virtuves projektā tika izmantoti Vauth-Sagel izvelkamie grozu mehānismi, kas paredzēti gan atkritumu šķirošanai, gan kompaktai garšvielu un piederumu uzglabāšanai. 

Foto no Vauth-Sagel izvelkamo grozu mehānismu kolekcijas. 

Kompakta virtuves interjera stūrakmens ir katra klienta telpai individuāli radīts, praktisks un moderns risinājums. Mūsu pieredzējušo dizaineru ieteikumi apvienojumā ar pasaules vadošo ražotāju piedāvātajiem, kvalitatīvajiem materiāliem garantē ilgtspējīgus risinājumus ikviena prasībām! 

Ja arī Jūs interesē atrast savai virtuvei piemērotu un kompaktu risinājumu, sazinieties ar mūsu dizaineriem šeit!

Lasi vēl