Blogs

Modernas virtuves mēbeles pelēcīgos toņos

Virtuves mēbeles / 08.05.2022.

Izvēlēties virtuvi savam mājoklim nav vienkārši un tas bieži vien prasa ļoti daudz laiku un enerģiju, jo iespēju ir tik daudz un kā zināt kura beigās būs īstā? Kā izvēlēties pareizo galda virsmas un virtuves skapīšu veidu? Vienmēr var palikt pie izvēles par skaistu un praktisku virtuvi, kas tajā pašā laikā būs īpaši ērta un funkcionāla.

Individuāls mēbeļu projekts virtuvē Pētera ielā, ar akmens masas augstas kvalitātes galda virsmu, egger lamināta un vācu akrila fasādēm

Šis ir viens no daudzajiem individuālajiem mēbeļu projektiem, kas atrodas Pētera ielā. Virtuve ir aprīkota ar akmens masas augstas kvalitātes galda virsmu, kas piedod virtuvei elegances un vērtības sajūtu. Šī akmens virsma ļoti labi saskan ar virtuves fasādēm, kurās izmantots egger lamināts un vācu akrila materiāli, tādēļ ka toņi ir ļoti saskanīgi.

Virtuvei kopumā ir daudz funkcijas un iemesli, kas to var padarīt par ērtu tās īpašniekam. Šī virtuve, kas šeit tiks aprakstīta labi izceļ un parāda šīs funkcijas.

Eleganta akmens masas galda virsma virtuves mēbelēs

Virtuves garumā (kreisajā pusē) ir izmantota koka tekstūra, kas virtuvei piešķir patīkamu eleganci un padara to par mājīgāku vietiņu ēst gatavošanai kopā ar ģimeni.

Virtuves iekārtā ir pievienoti arī melni akcenti, kas izceļ virtuves daļas, kā, piemēram, starp skapīšiem redzamie melnie profili. 

Modernas virtuves iekārtas

Virtuves veidotāji un dizaineri ir piedomājuši pie tā, lai glāzēm paredzēto plauktiņu aizklātu speciāli tonēts stikls melnos metāla rāmjos. Papildus patīkama nianse ir integrētais plaukta apgaismojums. Vēlā vakara stundā, kad istabās vairāk nav ieslēgtas spilgtās gaismas, virtuve būs viegli apgaismota un mājiniekiem būs viegli orientēties virtuves telpā, neslēdzot iekšā lielo apgaismojumu. Mūsdienās iebūvēt gaismas skapīšos ir ļoti aktuāli, kas noteikti ir arī nepieciešams elements labos dizaina projektos. 

Virtuves mēbeļu stikla vitrīna ar glāzēm

jau minēts iepriekš ši virtuve ir ērta un parocīga, tāpēc tā ir aprīkota ar augstas kvalitātes ergonomisku electrolux virtuves tehniku, kas kalpos ilgi un darīs savu darbu kā nākas. Tas ir svarīgs moments, lai labas kvalitātes virtuves mēbeles būtu aprīkotas ar labas kvalitātes virtuves tehniku.

Virtuves plīts virsma ar integrētu nosūcēju, nodrošinot efektīvu izplūdes gaisu un tīru dizainu

Papildus komfortu un ērtību piedod pabūvētā izlietne ar kvalitatīvu jaucējkrānu, kas ir ļoti noderīgs dažādu pārtikas produktu skalošanā, jo tam ir vairākas funkcijas, kas ļauj to izdarīt daudz labāk.

Pierasts, bet joprojām patīkams elements ir tāds, ka visa virtuve ir aprīkota ar klusās aizvēršanās mehānismiem un Vauth sagel grozu sistēmām, kas ļauj daudz ērtāk piekļūt virtuves skapīšos esošajām lietām.

Praktiska un funkcionāla atvilktne virtuvē ar rūpīgi izvietotiem virtuves instrumentiem

Mūsu salons atrodas Dzelzavas ielā 57, klientus pieņemam 6. dienas nedēļā, iepriekš lūdzu piesakieties zvanot uz nr. 20244099

Ja arī jūs vēlaties, lai mūsu komanda izveido jūsu sapņu virtuvi, tad sazinieties ar mums šeit.

Lasi vēl