Blogs

Modernas virtuves mēbeles

Virtuves mēbeles / 07.05.2022.

Jauna virtuve, var kļūt par jūsu mīļāko vietu mājās! Un mūsu nesen uzstādītās virtuves mēbeles ir tieši tādas. No kvalitatīvām AKRIL fasādēm līdz akmens galda virsmai, no sienas skapjiem ar blum “push to open” mehānismu līdz ietilpīgam ledusskapim ar ledus automātu!

Visi elementi ir rūpīgi izvēlēti un uzstādīti, lai nodrošinātu augstāko kvalitāti un funkcionalitāti mūsu klientam. Šajā rakstā sīkāk izklāstīsim par mūsu izmantotajiem virtuves materiāliem, dizainu un funkcijām, kas padara šo un mūsu pārejos projektus par lielisku vietu kur gatavot ēdienu un baudīt to ar ģimeni un draugiem.

Viena no svarīgākajām iezīmēm šajās virtuves mēbelēs ir skapji ar BLUM push to open sistēmu. Šī sistēma nodrošina ērtu un vieglu skapju atvēršanu un aizvēršanu. Nav vajadzība pēc rokturiem vai slēdzenēm! Tas ne tikai atvieglo gatavošanas procesu, bet arī padara virtuves izskatu tīru un minimālistisku.

Lai panāktu augstu kvalitāti un funkcionalitāti, mēs izvēlējāmies tikai premium materiālus. Skapjiem un sienām tika izmantots akrils ar glancētu apdari, kas piešķir virtuvei mūsdienīgu izskatu un to ir viegli tīrīt. Korpuss skapjiem ir standarta balts, tas rada elegantu konstrastu ar mājokļa interjeru.

Galds tika izgatavots no Technistone Noble Aretti Bianco, kas ir viens no labākajiem materiāliem, virtuves galda virsmām. Tas ir ļoti izturīgs, viegli tīrāms un sniedz dārguma sajūtu gatavojot.

Kopumā jaunā virtuve izceļas ar modernu un funkcionālu dizainu, kas apvieno skaistus materiālus un funkcionalitāti. BLUM push to open sistēma padara skapju lietošanu vienkāršu un intuitīvu, samazinot laiku, kas jāvelta meklējot pareizo rokturi. Technistone Noble Aretti Bianco materiāls nodrošina skaistu un izturīgu galdavirsmu, bet ietilpīgais ledusskapis un ledus automāts ļauj uzglabāt pārtikas produktus un atvēsināt dzērienus.

Ja arī Jums ir nepieciešamas konsultācijas un ieteikumi jaunas virtuves dizainam, droši zvaniet mums vai rakstiet uz e-pastu. Atgādinam ka profesionālas konsultācijas un 3D skices pie mums ir bez maksas.

Tālrunis: 20244099

E-pasts: info@virtuves.lv

Lasi vēl