Blogs

Metāls un koks - jaunās virtuves interjera aktualitātes

Virtuves mēbeles / 20.06.2019.

Interjera krāsu, materiālu vai izkārtojuma tendences nemitīgi mainās, taču ikvienam klientam ir svarīgi savas virtuves interjerā ieviest elementus, kas tās dizainu papildinās arī daudzus gadus pēc iegādes. Tieši tāpēc metāla un koka furnitūras pielietojums ir pēdējā laika aktuālākais un universālākais veids, kā savā virtuvē ieviest gaumīgu un ilgstpējīgu dizainu.  

Arvien vairāk cilvēki savos mājokļos izvēlas iekļaut kokmateriālu dekorus, tai skaitā arī virtuvēs. Plašu atziņu klientu vidū turpina gūt vecināta koka imitācijas un masīvkoka fasādes, kā arī plauktu un virtuves salu risinājumi, fasādēm vai darba virsmām pieskaņoti sienas paneļi un masīvkoka galda virsmas. To autentiskais izskats interjeram piešķir gan pārdomāta dizaina elementu, gan mājīgu gaisotni, savukārt materiālu augstā kvalitāte nodrošina, ka virtuves iekārta Jums uzticīgi kalpos daudzus gadus.

Metāliskā pārklājuma elementi ir atrodami praktiski katrā virtuvē, taču tikai salīdzinoši nesen metāls interjera dizainā ir sasniedzis jaunus augstumus, iedvesmojoties no šobrīd aktuālā industriālā stila. Arvien vairāk klientu izvēlas savas virtuves papildināt gan ar spīdīga, gan matēta metāliska pārklājuma virtuves fasādēm, sienas paneļiem vai galda virsmām. Par tendenci ir kļuvuši arī metāliski atvērtie plaukti un virtuves salas, kas kalpo gan kā papildus vieta virtuves piederumu uzglabāšanai, gan kā gaumīgi dizaina elementi.

Neskatoties uz to, cik krasi atšķirīgi ir šie materiāli gan pēc izskata, gan tekstūras, koks un metāls, ja apvienoti pareizi, virtuvē rada patīkamu balansu starp dabisko un urbāno, mājīgo un industriālo, radot interjera dizainu, kas aizraus ikvienu.

Ja arī Jūs interesē savā virtuvē ieviest modernus un ilgtspējīgus koka un metāla risinājumus, sazinieties ar mūsu dizaineriem šeit!

Lasi vēl