Blogs

Metāla dekori virtuvē

Virtuves mēbeles / 26.08.2020.

Metāla dekori nebūt nav jaunums virtuves interjerā, taču tikai salīdzinoši nesen tie virtuvē tiek pielietoti ne tikai funkcionalitātei, bet arī telpas dizaina papildināšanai. Lai gan sākotnēji metāla dekoru integrēšana virtuves interjerā var šķist pārdroša vai netipiska izvēle, tas ir lielisks veids, kā panākt vizuāli saistošu koptēlu un ieviest moderna dizaina vēsmas ikvienā mājoklī. Tieši šī iemesla dēļ mūsu dizaineri piedāvā trīs praktiskus ieteikumus, kā metāla dekorus ieviest arī Jūsu virtuvē! 

Pievērsiet uzmanību niansēm

Nelieli metāla dekori var ļoti ietekmēt Jūsu virtuves atmosfēru, tieši tāpēc viens no veidiem, kā efektīvi, taču neuzkrītoši tos integrēt virtuves dizainā, ir virtuves mēbeles aprīkot ar smalkiem, taču vizuāli saistošiem metāla akcentelementiem, kā moderna dizaina rokturi vai gaismekļi. Piemēram, virtuves dizainam pieskaņoti rokturi ar metāla apdari var pilnībā pārveidot telpas koptēlu, ja fasādēm esat izvēlējies materiālu ar gludu apdari un neitrālu toni, it sevišķi tad, ja rokturiem izvēlēta, piemēram, zelta vai bronzas apdare. Šāds un daudzi citi risinājumi kalpos kā virtuves odziņa, tieši tāpēc ar nelieliem metāla dekoriem ir vērts izkāpt no savas komforta zonas un izvēlēties risinājumus, kas patiešām izcelsies un piesaistīs uzmanību, vienlaikus lieliski pieskaņojoties un papildinot virtuves koptēlu!

Saskaņojiet telpā izmantotos metāla dekorus

Neatkarīgi no tā, vai savas jaunās virtuves iekārtas dekoriem izvēlaties zelta, bronzas, hroma vai kādu citu apdari, viens no veidiem, kā pacelt Jūsu virtuves dizainu jaunos augtumos, ir parūpēties par saskaņotu dekoru apdari. Izvēlieties un pieturieties pie apdares, kas ir vienota vai viena otru papildina, lai radītu pārdomātu un vizuāli tīkamu koptēlu Jūsu virtuvē! Lai gan šādu efektu šķietami vienkāršāk panākt ar tādām apdarēm kā hroms vai nerūsējušais tērauds, mūsdienās ir pieejams patiesi plašs rokturu, gaismekļu, virtuves tehnikas, jaucējkrānu un izlietņu piedāvājums ar iepriekš minētajām apdarēm, tāpēc neierobežojiet sevi, nonāciet pie lēmuma par sev tīkamāko apdari un vaicājiet dizaineriem par veidiem, kā īstenot Jūsu vēlmes!

Drosmīgam izskatam izvēlieties metāla apdares virsmas un fasādes

Lai gan šāds risinājums nav piemērots visiem, lielisks veids, kā likt uzsvaru uz metāla dekoriem, ir tos izvēlēties virtuves uzskatāmākajiem elementiem - galda virsmai, sienas panelim un mēbeļu fasādēm. Protams, tas nebūt nenozīmē, ka šie risinājumi ir jāapvieno - Jūs varat izvēlēties fasādes ar metāla apdari, kā, piemēram, Pianovo Lack Metall, un tās apvienot ar piezemētas apdares un krāsas galda virsmu un sienas paneli vai otrādi. Jebkurā gadījumā Jūsu virtuve tikai iegūs gan no funkcionalitātes, gan dizaina aspekta. Metāla galda virsmas un sienas paneļi būs patiesi izturīgi un viegli kopjami, savukārt metāliskās mēbeļu fasādes, pateicoties to apdares īpašībām, telpā ieviesīs papildus gaišuma un plašuma sajūtu, kā arī radīs unikālu koptēlu. Jums atliek vien izvēlēties, kurš risinājums ir Jums tīkamākais!

Neatkarīgi no tā, vai esat gatavs pilnībā pārvērst savu virtuvi ar labi uzskatāmiem vai vien nelieliem metāla dekoriem, ir neskaitāmi veidi, kā šo tendenci integrēt arī Jūsu virtuvē. Ja arī Jūs esat gatavs savu mājokli papildināt ar individuāli izstrādātu virtuves mēbeļu projektu, sazinieties ar mūsu pieredzējušajiem dizaineriem un saņemiet savu bezmaksas vizualizāciju šeit!

Lasi vēl