Blogs

Melni virtuves dekori

Virtuves mēbeles / 05.03.2021.

Melnā krāsa ir kļuvusi par vienu no pēdējo gadu aktuālākajām krāsu izvēlēm gan mājokļa, gan virtuves interjera papildināšanai, kas ir sekmējis arī lielu pieaugumu melnu virtuves dekoru piedāvājumā. Lai gan melni virtuves dekori vairumam var nebūt pirmā izvēle, it sevišķi, ja priekšroka tiek dota gaišai krāsu paletei, tie ir lieliski piemēroti ikvienam, kurš novērtē labu, mūsdienu labākajiem standartiem atbilstošu dizainu un vēlas to panākt arī savas virtuves interjerā. Vairāk par melnu dekoru izvēli un to integrēšanu savas jaunās virtuves interjerā šodienas rakstā!

Virtuves tehnika un santehnika

Lai gan, domājot par virtuves tehniku, pirmā un galvenā doma visticamāk ir par un ap to funkcionalitāti, pateicoties mūsdienu plašajam un augsti kvalitatīvajam piedāvājumam, ikvienam jaunas virtuves iekārtas meklējumos ir iespēja fokusēties ne tikai uz to, cik “+” zīmes ir aiz to klases novērtējuma, bet arī uz to, kā šo iekārtu izskats papildinās virtuves interjeru. Par cik melna virtuves tehnika nebūt nav jaunums, būtiskākais tās izvēlē noteikti ir sastarpēji saskaņotas apdares un dizains, ko lieliski iespējams papildināt arī ar melnu santehniku un mazo virtuves tehniku, kā kafijas automāts, tējkanna vai citas vizuāli uzskatāmas virtuves ierīces. Arī melna santehnika, tas ir, izlietnes un jaucējkrāni, ir viens no šībrīža aktuālākajiem dizaina risinājumiem, kas kombinācijā ar melnu virtuves tehniku un citiem dekoriem paceļ virtuves kopējo interjeru jaunos dizaina augstumos. 

Virtuves furnitūra

Vēl viens efektīvs un izdevīgs veids, kā apvienot patīkamo ar lietderīgo, izstrādājot savu jauno virtuves mēbeļu projektu, ir izvēlēties kvalitatīvu virtuves furnitūru ar melnu apdari. Par cik virtuves furnitūra var būt tik pat neuzkrītoša, cik ļoti tā var būt virtuves uzmanības centrā, to izvēloties ir būtiski apsvērt gan dizainu un apdari, gan to, kā tā mijiedarbosies ar citiem virtuves elementiem, kā mēbeļu fasādes, darba virsmas un pat iepriekš minētā virtuves tehnika un santehnika. Ja virtuve ir ieturēta gaišā krāsu paletē, melna furnitūra kalpos kā labs kontrasta elements, savukārt tumšā virtuvē tā kalpos kā pārdomāts, taču neuzkrītošs dizaina papildinājums. Arī apdarei ir būtiska nozīme - virtuves vizuālais noformējums būtiski atšķirsies no tā, vai tiks kombinēti viena veida apdares elementi vai tomēr furnitūras apdare kontrastēs ar, piemēram, fasāžu vai virsmu apdarēm. Konsultējieties ar mūsu dizaineriem, lai noskaidrotu, kura kombinācija ir piemērotākā tieši Jūsu virtuvei!

Citi dizaina elementi

Kad padomāts par tādiem elementiem kā virtuves tehnika, santehnika un furnitūra, atlicis vien padomāt par pieskaņotiem dizaina elementiem, ar kuriem uzlikt punktus uz “i”, lai pabeigtu virtuves kopējo kompozīciju. Lai gan potenciālie dizaina elementi ir lielā mērā atkarīgi no izvēlētā virtuves dizaina un tā, cik ļoti vēlaties likt uzsvaru uz melno krāsu savā virtuvē, tādi elementi kā virtuves plaukti, galda un krēslu kājas un gaismekļi ar melnu apdari izskatās lieliski praktiski jebkurā interjerā un piedāvā plašas dizaina pielāgošanas iespējas, ja tos izvēlaties izgatavot individuāli tieši Jūsu virtuvei. Tādējādi Jums ir iespēja saskaņot ne tikai melnos dekorus, bet arī to komplementējošos elementus, kā atvērtie plaukti, galda virsmas, sienas paneļi un mēbeļu fasādes. Apsveriet savas vēlmes un iespējas, lai nonāktu pie sava mājokļa interjeram piemērotākā risinājuma!

Melni dekori ir viens no šībrīža aktuālākajiem risinājumiem mūsdienu virtuvei. Ja arī Jūs esat gatavs savu mājokli papildināt ar individuāli izstrādātu virtuves mēbeļu projektu, kas ir aprīkots ar melniem virtuves dekoriem, sazinieties ar mūsu pieredzējušajiem dizaineriem un saņemiet savu bezmaksas vizualizāciju šeit!

Lasi vēl