Blogs

Melnā krāsa virtuvē - interjera tendence, kas uzrunā

Virtuves mēbeles / 17.02.2020.

Jaunāko interjera tendenču augšgalā nonācis aktuāls dizaina risinājums, kas plaši uzrunā pat pilnīgi baltu virtuves mēbeļu interesentus, - melnas virtuves mēbeles. Lai gan melnā krāsa virtuvē sākotnēji var nešķist telpai piemērotākā, izvēlēties šādu risinājumu nenoliedzami ir uzdrīkstēšanās eksperimentēt ar neierastām toņu kombinācijām, kas ikvienai telpai piešķirs elegantu un izsmalcinātu koptēlu. Ņemot vērā šī trenda arvien pieaugošo aktualitāti, piedāvājam pāris padomus, kā melnu krāsu gaumīgi ieviest arī Jūsu virtuves mēbelēs!

1.Izvēlieties kontrastējošu krāsu paleti

Ja Jūs esat nolēmis savā virtuvē ieviest melno krāsu, ir svarīgi apzināties, ka tas nebūt nenozīmē pieturēties pie vienas krāsu paletes. Melnas virtuves mēbeles nereti savu šarmu iegūst tieši tāpēc, ka tās kontrastē ar pārējiem dizaina elementiem, kas izvietoti telpā. Šādu risinājumu iespējams panākt ar elegantiem melnā un baltā vai citu gaišo toņu savienojumiem, tāpēc neatturieties no baltas galda virsmas vai sienas paneļa izvēles, ja virtuvei izvēlētas melnas fasādes. Atcerieties, ka kontrastējoša krāsu palete piesaista!

2.Izvēlieties savam interjeram piemērotākos toņus

Ne visi melnie toņi ir izveidoti vienādi, un tieši šis aspekts spēlē īpaši lielu lomu virtuves galējam koptēlam. Atkarībā no dabiskā apgaismojuma, kas ieplūst telpā, telpas iekārtojuma un citiem ne mazāk svarīgiem aspektiem, Jūs priekšroku dosiet vai nu pilnībā melnai krāsai vai krāsai ar ziliem vai pat violetiem apakštoņiem. Mūsu fasāžu dekoru piedāvājumā ir vairāki paraugi, ko iespējams apskatīt uz ar Jūsu izvēlētās virtuves tehnikasrokturu un citu elementu fona, lai piemeklētu Jūsu virtuves projektam atbilstošāko risinājumu.

3.Izvēlēties dabiskus dizaina elementus

Ja pilnīgi melns izskats nav Jūsu mērķis, lieliska alternatīva, kas vienlaikus izskatīsies lieliski un saglabās moderno, tumšo koptēlu, ir izvēlēties koka virsmasplauktus un virtuves salas plašākām telpām. Šādā veidā Jums ir iespēja fasādēm piemeklēt gaišus toņus, lai esošajā telpā ieviestu gaišuma sajūtu, kas tiks papildināta ar piesātinātiem, moderniem elementiem, lai gan daudz maigākā un šķietami pieņemamākā risinājumā.

Melnas virtuves mēbeles ir šķietami neierasta interjera tendence, kas savu aktualitāti guvusi, pateicoties tieši tā unikālajam izskatam. Neskatoties uz to, ka melna krāsa nav piemērota ikvienam, arvien vairāk klientu un interjera dizaina entuziastu izvēlas melnos toņus ieviest gan sava mājokļa, gan virtuves interjerā.  Ja arī Jūs interesē ieviest svaigākās interjera tendences savā virtuvē, sazinieties ar mūsu pieredzējušajiem dizaineriem un saņemiet savu bezmaksas vizualizāciju šeit!

Lasi vēl