Blogs

Kvarca virtuves virsmas

Virtuves mēbeles / 26.02.2021.

Savām vēlmēm, vajadzībām un budžeta iespējām atbilstošas galda virsmas izvēle var šķist sarežģīts uzdevums ikvienam jaunas virtuves iekārtas meklējumos - kā nekā pastāv neskaitāmas izvēles iespējas, katrai no kurām piemīt gan savas priekšrocības, gan trūkumi. Lai gan pēdējo gadu laikā virtuves virsmu piedāvājums ir manāmi pieaudzis, piedāvājot kvalitatīvus risinājums plašā cenu diapazonā, arvien vairāk ir novērojama tendence galda virsmas uztvert par vienu no virtuves renovācijas galvenajiem ieguldījumiem, priekšroku dodot tieši mākslīgajam akmenim un tostarp arī kvarcam. Vairāk par to, kāpēc kvarcs varētu būt piemērotākā izvēle arī Jūsu jaunās virtuves aprīkošanai, šodienas rakstā!

Daudzpusīgs dizains

Viena no galvenajām īpašībām, kas ir padarījusi kvarca virsmas par pievilcīgu izvēli ikvienam, kurš vēlas izstrādāt jaunu virtuves mēbeļu projektu, viennozīmīgi ir to daudzpusīgais un vizuāli tīkamais dizains. Pateicoties tam, ka kvarca virsmas tiek veidotas mākslīgi, tās ir pieejamas neskaitāmās krāsu, toņu un rakstu variācijās, piedāvājot plašas virsmu pielāgošanas iespējas gan virtuves krāsu paletei, gan mājokļa kopējam interjeram. Atšķirībā no dabiskiem akmeņiem, kā granīts vai marmors, kas ir pieejami vien noteiktā skaitā dekoru, kvarca virsmas neierobežos Jūsu izvēles iespējas, pateicoties to plašajam piedāvājumam no tādiem vadošajiem kvarca virsmu ražotājiem kā Technistone vai Silestone. Tieši šī iemesla dēļ kvarca virsmas ir kļuvušas par vienu no atzītākajām izvēlēm arī mūsu klientu un dizaineru vidū.

Augsta kvalitāte

Papildus to daudzpusīgajam dizainam, vēl viena nozīmīga kvarca virsmu priekšrocība ir to augstā kvalitāte un izturība. Kvarcs ir viens no cietākajiem materiāliem, ko iespējams izmantot virtuves virsmu izgatavošanai, padarot to par vienu no izturīgākajiem darba virsmu risinājumiem, kas atrodams šībrīža piedāvājumā. Tas nodrošina, ka virtuves virsmas ir ne tikai augsti noturīgas pret visa veida skrāpējumiem, bet arī izturīgas pret cita veida tehniskajiem bojājumiem, kā karstuma izraisītu plaisāšanu, uzbriešanu vai dilšanu, tādējādi nodrošinot to ilglaicīgu kalpošanu. Pateicoties tam, ka kvarca virsmas ir mākslīgi izgatavotas, tām piemīt arī īpaši augsta krāsu vienmērība, kas nozīmē, ka pat pēc gadiem ilgas virsmu lietošanas tās nemainīs savu krāsu un sākotnējo izskatu.

Viegla uzturēšana

Vēl viena būtiska kvarca virsmu īpašība, kas nav mazsvarīga ne virtuves apstākļos, ne mūsu aizņemtajā ikdienā, ir to vieglā uzturēšana. Atšķirībā no granīta, marmora vai cita materiāla galda virsmām, kvarcam nav nepieciešama regulāra vai īpaša apkope, - pietiek vien ar ikdienā lietojamiem tīrīšanas līdzekļiem, lai nodrošinātu, ka virsmas saglabā savu sākotnējo izskatu dienu no dienas. Turklāt kvarcs ir arī bezporains, kas nozīmē, ka virsmas ir ne tikai ūdensizturīgas, bet arī ir augsti noturīgas pret grūti tīrāmiem traipiem, sniedzot Jums iespēju pilnībā pievērsties ikdienas darbiem virtuvē, neuztraucoties par virsmu nekavējošu uzkopšanu. Pateicoties tā bezporainajai virsmai, kvarcs atbilst arī visām higiēnas prasībām, padarot to par piemērotu materiālu, uz kā glabāt vai gatavot ēdienu.

Kvarca virsmas ir kļuvušas par vienu no atzītākajām un augstvērtīgākajām izvēlēm gan mūsu dizaineru, gan klientu vidū, pateicoties to daudzpusīgajam dizainam, augstajai kvalitātei un vieglajai uzturēšanai virtuves apstākļos. Ja arī Jūs esat gatavs savu mājokli papildināt ar individuāli izstrādātu virtuves mēbeļu projektu, kas aprīkots ar mūsdienīgu un augsti funkcionālu kvarca virsmu risinājumu, sazinieties ar mūsu pieredzējušajiem dizaineriem un saņemiet savu bezmaksas vizualizāciju šeit!

Lasi vēl