Blogs

Keramikas galda virsmas

Virtuves mēbeles / 07.10.2020.

Ikvienam jaunu virtuves mēbeļu meklējumos nākas saskarties ar jautājumu, kādu galda virsmu izvēlēties, lai tā būtu ne tikai mūsdienīga, bet arī ilgmūžīga. Viens no šībrīža atzītākajiem un aktuālākajiem risinājumiem, kas vienlaikus piedāvā plašas dizaina iespējas un ir augsti izturīgs virtuves apstākļos, ir keramikas galda virsmas. Tieši šī iemesla dēļ mūsu dizaineri ir apkopojuši svarīgāko par šī materiāla īpašībām un to, kāpēc keramikas galda virsmu izvēlēties arī Jūsu virtuvei!

Augsta izturība pret nodilumu

Lai gan laika gaitā praktiski ikviens materiāls sāks rādīt nolietojuma pazīmes, keramikas galda virsmas ir īpaši veiktspējīgas virtuves apstākļos un pietiekami izturīgas, lai izturētu jebkāda veida nodilumu, kas nāk ar mūsdienu dzīvesveidu. Keramika iztur augstas temperatūras bez plaisāšanas vai traipu paliekām, tāpēc pat karstus katlus un pannas iespējams novietot tieši uz virsmas, neuztraucoties par bojājumiem. Pateicoties materiāla zemajai porainībai, keramika ir augsti izturīga arī pret šķidrumiem un to uzsūkšanos, nodrošinot, ka virsma būs viegli kopjama un laika gaitā saglabās tās sākotnējo nevainojamo izskatu.

Augsta noturība pret skrāpējumiem un traipiem

Keramikas virsmas ir lieliski piemērotas ikdienas darbiem virtuvē, pateicoties arī to augstajai noturībai pret skrāpējumiem un traipiem. Pārtiku, ja nepieciešams, iespējams sagatavot tieši uz galda virsmas, lieki neuztraucoties par naža radītiem skrāpējumiem, taču ņemiet vērā, ka virtuves dēlītis ir ieteicams, lai uz virsmas nesabojātu tieši nažus! Tā kā keramikai ir zema porainība un tā nesatur sveķus, pat no patiesi grūti tīrāmiem traipiem, kā vīns, biešu sula vai kafija, iespējams atbrīvoties bez liekas piepūles, un arī parastas sadzīves ķīmijas, kā balinātāji, krāsns attaukošanas līdzekļi vai citi virtuves tīrāmie līdzekļi nekaitēs keramikas virsmām.

Viegla uzturēšana

Keramikas virsmu uzturēšana ir patiesi vienkārša - pietiek vien ar mitru drānu un kādu vieglu ikdienā lietojamu mazgāšanas līdzekli, lai nodrošinātu, ka virsma būs nevainojami tīra. Atšķirībā no dabīgiem materiāliem, kā granīts un marmors, keramikas virsmas pāris gadus pēc iegādes nebūs jāapstrādā no jauna, lai uzturētu to sākotnējo izskatu un veiktspēju, padarot to par zemas piepūles un papildus izmaksu ziņā izdevīgu izvēli. Turklāt, keramikas galda virsmas ir augsti izturīgas arī pret ultravioleto (UV) gaismu un laika gaitā neizbalē, kas nozīmē, ka Jums nenāksies uztraukties par nevienmērīgu virsmas toni, it sevišķi tad, ja tikai viena virtuves daļa atrodas tiešos saules staros.

Keramikas galda virsmas ir mūsdienīga un ilgmūžīga izvēle ikvienam jaunu virtuves mēbeļu meklējumos. Ja arī Jūs esat gatavs savu mājokli papildināt ar individuāli izstrādātu virtuves mēbeļu projektu ar keramikas galda virsmu, sazinieties ar mūsu pieredzējušajiem dizaineriem un saņemiet savu bezmaksas vizualizāciju šeit!

Lasi vēl