Blogs

Kas raksturo mūsdienu virtuvi?

Virtuves mēbeles / 12.02.2021.

Neatkarīgi no gada vai virtuves interjera tendencēm, kas to raksturo, praktiski ikviens jaunu virtuves mēbeļu meklējumos joprojām nosprauž tos pašus mērķus - izveidot pārdomātu un ērti pielietojamu virtuves darba zonu, kas ir gaumīgi iekārtota un kurā ir patīkami gatavot. Neskatoties uz to, ievērojami ir mainījies un arī turpinās mainīties tas, kā virtuves mēbeļu industrija attīstās, lai šos mērķus īstenotu atbilstoši šībrīža augstākajiem kvalitātes un dizaina standartiem. Tieši šī iemesla dēļ mūsu dizaineri ir apkopojuši galvenās mūsdienu virtuves iezīmes, lai arī Jūsu virtuves renovācija varētu tapt atbilstoši augstākajiem mūsdienu virtuves dizaina standartiem!

Videi draudzīgs dizains

Ilgtspējība un zaļā domāšana daudziem ir kļuvusi par daļu no ikdienas un dzīvesveida, būtiski ietekmējot arī lēmumus, kas tiek pieņemti, plānojot remontdarbu uzsākšanu savā mājoklī. Lai izgatavotu mūsdienīgu virtuvi, paturot prātā arī ietekmi uz vidi, Jums nebūt nav jāatsakās no laba dizaina vai augstas funkcionalitātes, jo mūsdienu virtuvē uzsvars tiek likts uz videi draudzīga dizaina izveidi. Neskaitāmi mūsu sadarbības partneri, kā Blum, Technistone, Saviola Group, Franke un citi, ir spēruši soli pretim ilgtspējībai, papildinot savu piedāvājumu ar izstrādājumiem, kas īpašu uzmanību vērš pārstrādātām izejvielām, ražošanas procesiem ar zemu ietekmi uz apkārtējo vidi un ilgmūžīgiem materiāliem. Lai gan šādi risinājumi var izmaksāt vairāk par industrijas standartu, tos izvēloties Jūs ne tikai parūpēsieties par zemu ietekmi uz apkārtējo vidi, bet arī būtiski ietaupīsiet uz savas virtuves atjaunošanu ilgtermiņā.

“Gudrā” virtuve

Jaunākās tehnoloģijas ir zināmi mainījušas to, kā mēs skatāmies uz mūsu ikdienu un tās neatņemajām sastāvdaļām, lai ietaupītu dārgo laiku un enerģiju. “Gudro” jeb viedo risinājumu parādīšanās virtuves mēbeļu industrijā ir būtiski atvieglojusi to, kā mēs gatavojam, uzglabājam pārtiku un mijiedarbojamies ar mūsu virtuvēm, padarot gudrās virtuves par vienu no pēdējo gadu aktuālākajiem risinājumiem mūsdienīgam mājoklim. Jaunākās tehnoloģijas virtuvē ir sastopamas ne tikai augsti attīstītu viedierīču veidolā - tās ir iespējams integrēt praktiski visās virtuves funkcijās un ierīcēs, sākot ar virtuves tehniku un santehniku un beidzot ar atvilktnēm vai durtiņām un virtuves apgaismojumu. Viedās virtuves ir kļuvušas par evolucionāru virtuves interjera aspektu, ko vēl labāku padara vien fakts, ka to izveide ir vienkāršāka un pieejamāka kā jebkad agrāk!

Lietderīgi izmantota pieejamā telpa

Labi pārdomātas virtuves atslēga slēpjas sīkumos - it īpaši tajos, kas ir tik labi nostrādāti, ka citiem tie šķiet maznozīmīgi, bet Jums būtiski atvieglo darbošanos virtuvē. Galu galā ikviena virtuves mēbeļu projekta galvenais mērķis ir panākt, lai virtuve pielāgojas Jums, ne otrādi. Par cik virtuve daudziem ir investīcija uz pieciem, desmit un pat vairāk gadiem, jauna projekta izstrādes būtība ir padomāt par visu nepieciešamo un vairāk, lai nodrošinātu, ka, pat ja virtuves dizains izies no modes, tā nezaudēs savu funkcionalitāti un neliks sapņot par uzlabojumiem vien pāris gadus pēc iegādes. Tieši tāpēc, plānojot jaunas virtuves iekārtas iegādi, ir būtiski ziedot laiku, lai apdomātu visas iespējas, kas palīdzēs pēc iespējas lietderīgāk izmantot virtuvei paredzēto telpu, sākot no profesionālas telpu uzmērīšanas, lai iekļautos milimetrs milimetrā, un beidzot ar individuāli pielāgotiem mēbeļu un furnitūras risinājumiem, kas maksimizēs izmantojamo telpu virtuvē.

Mūsdienu virtuvi raksturo videi draudzīgs dizains, “gudrie” risinājumi un lietderīgi izmantota pieejamā telpa. Ja arī Jūs esat gatavs savu mājokli papildināt ar individuāli izgatavotu virtuves mēbeļu projektu atbilstoši mūsdienu virtuves standartiem, sazinieties ar mūsu pieredzējušajiem dizaineriem un saņemiet savu bezmaksas vizualizāciju šeit

Lasi vēl