Blogs

Kāpēc izvēlēties mūs Jūsu nākamā virtuves projekta realizācijai?

Virtuves mēbeles / 18.12.2019.

Rast Jūsu mājoklim piemērotāko virtuves iekārtas risinājumu nebūt nav no vieglākajiem uzdevumiem, tāpēc tās projektēšanu iesakām uzticēt mūsu pieredzējušajiem dizaineriem. No personalizētas skices un mērījumiem līdz pilnībā uzstādītai, kvalitatīvai virtuvei - mēs piedāvājam to visu! Šajā rakstā sniedzam Jums iespēju ieskatīties virtuves dizainēšanas radošajā procesā un iepazīties ar iemesliem, kāpēc izvēlēties tieši mūsu pieredzējušo kolektīvu!

1.Pilns serviss

Ikvienas virtuves iekārtas projektēšana vienmēr sākas ar precīzu virtuves telpu uzmērīšanu, kas nepieciešama kvalitatīva projekta sastādīšanai. Kamēr viena klientu daļa izvēlas pie mūsu dizaineriem vērsties ar pašu veiktiem mērījumiem, mēs piedāvājam arī profesionālas uzmērīšanas, kas atvieglo ne tikai projektēšanas, bet arī uzstādīšanas procesu, pateicoties precīzai ūdens izvadu, elektrības vadu un kontaktu, kā arī sienu neprecizitāšu uzskaitei. Papildus uzmērīšanai, mēs piedāvājam arī piegādes un uzstādīšanas pakalpojumus, kas nodrošinās, ka virtuve Jūsu mājoklī nokļūs bez liekām raizēm!

2.Plašs produktu piedāvājums

Izvēlēties atbilstošu dizaina risinājumu nereti ir laikietilpīgs process. Mūsu piedāvājumā taču ir tik daudz krāsu un materiālu, no kuriem izvēlēties! Lai gan mūsu mājas lapa Jums piedāvā iespēju iepazīties ar visām mūsu piedāvājumā esošajām, kvalitatīvajām virtuves fasādēm, galda virsmām, mēbeļu rokturiem un citiem produktiem, pirmā izvēle ne vienmēr ir arī galējā, tieši tāpēc Jūsu vēlmēm atbilstošos materiālus iesakām apskatīt mūsu salonā. Tādējādi Jūs varēsiet tos aptausīt un apskatīt dabīgā apgaismojumā, kā arī iedvesmoties no salona ekspozīcijas virtuvēm, lai rastu Jūsu interjeram atbilstošāko dizaina risinājumu. 

3.Individuālas bezmaksas skices 

Visas lieliskas idejas vienmēr sākas ar pirmo uzmetumu, taču mūsu gadījumā - ar Jūsu vēlmēm un telpas plānojumam atbilstošu bezmaksas 3D skici. Neatkarīgi no tā, vai pie mūsu dizaineriem vēršaties ar jau gatavu dizaina ideju, vai ar atvērtu prātu ieteikumiem, mūsu dizaineri spēs Jums piedāvāt modernus un praktiskus risinājumus, ko turpat salonā varēsiet apskatīt jau ar Jūsu izvēlētajiem materiāliem mūsu dizaineru radītā, Jums īpaši izstrādātā virtuves skicē. Jums uzreiz tiks izstrādāts arī atbilstošs cenas piedāvājums, pēc kura attiecīgi tiks slēgts līgums. Un tas viss vien pāris stundu laikā!


4. Ātrs un kvalitatīvs ražošanas process

Process no idejas līdz tās realizācijai mēdz būt ilgstošs, taču mūsu ražotās virtuves no līguma parakstīšanas brīža savā mājoklī ir iespējams uzstādīt jau 2-6 nedēļu laikā, atkarībā no izvēlētā dizaina sarežģītības un piemeklētajiem fasāžu un mehānismu risinājumiem. Savukārt klienti, kuri pasūta gatavās akcijas virtuves vai standarta virtuves iekārtas, savu pasūtījumu var saņemt pat pāris dienu laikā!

Kļūstot par mūsu klientiem, Jums ir garantēta bezmaksas 3D skice Jūsu ideju realizēšanai, kvalitatīvs serviss, plašs izvēles klāsts ikviena prasībām un gaumei, kā arī ātrs un kvalitatīvs ražošanas process, kas apvienojumā ir ceļš uz apmierinātiem klientiem! Pārliecinājām? Sazinieties ar mūsu dizaineriem, lai rastu sev piemērotāko virtuves risinājumu, šeit!

 

 

 

Lasi vēl