Blogs

Kā pasūtīt virtuves iekārtu?

Virtuves mēbeles / 04.05.2022.

Vai vēlies pasūtīt virtuves iekārtu, bet nezini ar ko sākt? Šajā rakstā izklāstīsim kā ērti un pareizi, pa soļiem veikt pasūtījumu virtuves iekārtai.

Sāciet ar parastu e-pastu uz info@virtuves.lv, kurā īsi aprakstiet savas aptuvenās vēlmes konkrētajam virtuves iekārtas dizainam, droši variet pievienot arī savas personīgi atrastās bildes ar idejām. Ir ļoti ieteicams arī uzreiz norādīt savu kontakttālruni, jo tas būtiski paātrinās komunikāciju.

3D skice

Piezvaniet kontaktos norādītajam tālrunim, lai sazinātos ar dizaineri un izklāstītu viņam savas vēlmes. Dizaineris Jums palīdzēs pieņemt labākos lēmumus un optimālākos risinājumus jūsu topošajai virtuves iekārtai kā arī atbildēs un dažādiem jautājumiem.

Virtuves uzstādīšana

Norunājiet tikšanos ar dizaineri mūsu salonā , kur uz vietas nepilnas stundas laikā tiksiet pie savas pirmās 3D skices, ko mēs piedāvajam bez maksas. Gadu laikā iegūtā pieredze rāda to, ka šis ir visefektīvākais veids kā virzīties uz priekšu ar savu virtuves ideju un tikt pie labākā rezultāta.

3D skices

Piesakiet savas virtuves telpas mērīšanu un kad tas tiks izdarīts un būsim vienojušies par visām virtuves dizaina un materiālu detaļām, mēs varēsim sākt jūsu virtuves iekārtas tālāku izstrādi.

Ja esi ieinteresēts virtuves iekārtas uzstādīšanā, tad spied šeit un sazinies ar mums!

Vai arī dodies uz mūsu salonu Dzelzavas ielā 57, Rīgā.

Kontakti - Tālrunis: +371 20244099, E- pasts info@virtuves.lv

Darba laiks - darbadienās 10:00 – 17:00, sestdienās 10:00 – 17:00

 

Lasi vēl