Blogs

Inovatīvās Syncron mēbeļu fasādes

Virtuves mēbeles / 09.04.2021.

Ikviena veiksmīgi izstrādāta virtuves mēbeļu projekta pamantā ir padomāts ne tikai par labu, mūsdienu standartiem atbilstošu dizainu, bet arī par augsti kvalitatīviem furnitūras un materiālu risinājumiem. Mūsu visaptverošā pieeja virtuves mēbeļu kvalitātei ir radusies no daudzu gadu pieredzes un arvien augošajām klientu prasībām pēc svaigiem un inovatīviem risinājumiem savu mājokļu aprīkošanai, tāpēc par vienu no mūsu ilgstošākajiem sadarbības partneriem esam izvēlējušies spaņu kompāniju Alvic Group, kas ir nākusi klajā ar vienu no līdz šim inovatīvākajām mēbeļu materiālu kolekcijām - Syncron.

Par kompāniju

Alvic Group ir viens no lielākajiem visa veida mēbeļu plātņu materiālu un komponenšu ražotājiem un izplatītājiem Eiropā, kas kopš tā dibināšanas 1965.gadā ir uzticējies inovācijām un tiecies pretim jauniem industrijas standartiem, nepārtraukti uzlabojot gan savus produktus, gan ražošanas procesus, pastāvīgi investējot jaunākās paaudzes ražošanas tehnoloģijās. Pateicoties Alvic Group novatoriskajai pieejai plātņu materiālu izstrādē, tas ir kļuvis par vienu no konkurētspējīgākajiem plātņu materiālu ražotājiem industrijā, piedāvājot septiņas unikālas materiālu kolekcijas, kas katra izgatavota pēc labākajiem industrijas standartiem.

Jaunā kolekcija Syncron

Syncron ir viena no Alvic Group inovatīvākajām materiālu kolekcijām, kuras izstrādes procesā fokusēts uz atšķirību samazināšanu starp dabiskiem un cilvēka veidotiem materiāliem, apvienojot dažādus dekorus ar tiem atbilstošām tekstūrām, lai panāktu gan izskata, gan sajūtu ziņā augsti dabiskus dekorus, kurus iespējams efektīvi integrēt jebkura veida interjerā. Tādējādi Syncron piedāvā plašu dekoru klāstu ar ekskluzīvām un unikālām dabas iedvesmotām faktūrām, kas ir izmaksu ziņā izdevīgāks risinājums par dabiskiem materiāliem, kā masīvkoks vai akmens, un vienlaikus arī saudzīgās pret vērtīgajiem dabas resursiem. 

Syncron dekori un to īpašības

Jaunā Syncron kolekcija ietver 22 produktu kategorijas un sastāv no 78 unikāliem dekoriem, piedāvājot iespēju ikvienam rast savas virtuves vai mājokļa interjeram piemērotu dekora un apdares risinājumu. Kolekcija piedāvā augsti dabiskus dekorus, kas imitē metālu, marmoru, akmeniādu un, protams, koku. Pateicoties paneļu inovatīvajam apstrādes veidam, tie ir izceļas ne tikai ar savu unikālo izskatu, bet arī ar to augsto veikspēju virtuves apstākļos. Syncron plātnēm piemīt augsta izturība pret skrāpējumiem un traipiem, tās ir ilgmūžīgas un viegli kopjamas ar ikdienā lietojamiem tīrīšanas līdzekļiem, un tās ir arī antibakteriālas, kas padara Syncron par lielisku izvēli ikvienas virtuves aprīkošanai.

Moderni, augsti kvalitatīvi un inovatīvi risinājumi ir ikvienas mūsdienu virtuves pamatā. Ja arī Jūs plānojat savu mājokli papildināt ar individuāli izstrādātu virtuves mēbeļu projektu, kas papildināts ar virtuves mēbeļu fasādēm no inovatīvās Syncron kolekcijas, sazinieties ar mūsu pieredzējušajiem dizaineriem un saņemiet savu bezmaksas vizualizāciju šeit!

Lasi vēl