Blogs

Iebūvētas virtuves mēbeles ar baltu virtuves tehniku

Virtuves mēbeles / 20.10.2017.

Šajā rakstā apskatīsim mūsu nesen paveikto darbu, un šoreiz tās būs iebūvētas virtuves mēbeles ar baltu virtuves tehniku un masīvkoka darba virsmu.

Kā jau pēc bildēm var redzēt, šīs virtuves mēbeles ir uzstādītas nesen renovētā mājoklī, un tā kā virtuves telpa ir salīdzinoši šaura, tad dizaineri visu ir ieplānojuši tā, lai pēc iespējas efektīvāk izmantotu brīvās sienas.

Iebūvētas virtuves mēbeles

Iebūvētas virtuves mēbeles

Iebūvētas virtuves mēbeles

Iebūvētas virtuves mēbeles

Iebūvētas virtuves mēbeles

Iebūvētas virtuves mēbeles

 

Esošās telpas interjera dizains, tai skaitā virtuves sienas panelis un virtuves grīda ir ar izteiksmīgām tekstūrām, tapēc virtuves fasādes šoreiz ir izvēlētas neitrāli baltā tonī ar supermat apdari, bet virtuves tehnika ar rūpnīcas balto apdari.

Šāds risinājums, balta virtuves tehnika savienojumā ar iebūvētām virtuves mēbelēm, kā izvēles opcija sākotnēji tika piedāvāta skandināvu valstīs, kuras ir lielas balto toņu cienītājas sava savdabīgā minimālisma stila dēļ. Līdz ar skandināvu dizaina vispārējas popularitātes pieaugumu, šo dizaina trendu arī mēs ar vien biežāk izmantojam mūsu projektos.

Ja gadījumā arī Jums šāds stils patīk un tuvākajā laikā Jums būs nepieciešamas iebūvētas virtuves mēbeles ar baltu virtuves tehniku un skaistu masīvkoka darba virsmu, laipni lūdzam kontaktēt ar mūsu dizaineriem: http://www.virtuves.lv/lv/kontakti/ 

Virtuves dizainu izstrādāja un realizēja dizaineres Līga un Ieva.

Lasi vēl