Blogs

Gaiša virtuve ar ozolkoka virsmu un sienas paneļiem

Virtuves mēbeles / 11.12.2019.

Moderns un praktisks virtuves mēbeļu risinājums padara ikvienu virtuvi par mājokļa centrālo elementu. Tajā laiks paiet gatavojot, pavadot laiku ar sev tuvākajiem un ieturot gardu maltīti, tāpēc ir svarīgi, lai virtuve vienlaikus būtu funkcionāla un labi pieskaņotos arī mājokļa esošajam interjera dizainam. Arī šis virtuves mēbeļu projekts nav izņēmums, un tā izstrādes procesā piedomāts gan par gaumīgu dizainu, gan funkcionāliem furnitūras, virtuves tehnikas un uzglabāšanas risinājumiem.

Viens no šīs virtuves uzskatāmākajiem aspektiem ir tās pārdomātais dizains, kas izvēlēts atbilstoši šobrīd aktuālajam skandināvu dizainam un ar gaišo fasāžu un virsmu medus toņiem mājoklī ienes gaišuma un mājīguma sajūtu. Īpaša uzmanība pievērsta arī apgaismojumam - dienas gaišajā periodā virtuvi piepilda dabiskais apgaismojums, taču, lai varētu gatavot arī diennakts tumšajā laikā, virtuvi papildus izgaismo iebūvēts LED lentes risinājums.

 

Virtuves gaišais dizains ir radīts, vadoties no šībrīža aktuālākajām dizaina tendencēm. Virtuves fasādēm izvēlēts gaiši pelēks, matēts akrils, kas ir viegli kopjams, noturīgs pret skrāpējumiem un neatstāj pirkstu nospiedumus. Furnipart Ele rokturi savu popularitāti klientu vidū guvuši, pateicoties to spējai papildināt praktiski jebkuras virtuves dizainu. Tie lieliski pieskaņojas arī virtuves tehnikas metāliskajiem toņiem, ir parocīgi un nenovērš uzmanību no virtuves koptēla.

Galda virsmai piemeklēts vācu ražotāja Egger ozolkoka dekora darba virsma, kas ir kvalitatīva, izturīga un viegli kopjama. Kā klienta individuāli izvēlētais dizaina elements galda virsmai pieskaņots arī sienas panelis un pie tā piestiprinātie atvērtie sienas plaukti. Tajos ir ērti novietot gan gatavošanai nepieciešamos piederumus, kā garšvielu kārbiņas, gan arī kādu pārdomātu dizaina elementu, kafijas un tējas kolekciju vai telpaugu.

 

Virtuve ir nokomplektēta ar visu gatavošanai nepieciešamo tehniku, kā arī kvalitatīvām vācu ražojuma izvelkamajām grozu sistēmām, tāpēc savu vietu virtuvē atradīs gan ēdampiederumi un trauki, gan katli un pannas. Lielākam komfortam virtuvē ir iebūvēti arī izvelkamie dvieļu žāvējamie grozi, kuros var glabāt dvieļus, tīrīšanas līdzekļus un citus nepieciešamos rīkus. Kā papildus furnitūra virtuvē ir izmantota firmas Blum produkcija

Ja arī Jūs vēlaties savu mājokli papildināt ar modernu un funkcionālu virtuvi, sazinieties ar mūsu dizaineriem un saņemiet savu bezmaksas vizualizāciju šeit!

 

Lasi vēl