Blogs

Gaiša skandināvu tipa virtuve ar Niemann un Cleaf ražojuma fasādēm

Virtuves mēbeles / 25.06.2019.

Ikviens klients, izvēloties jaunas virtuves mēbeles, vēlas, lai tās būtu gan funkcionālas, gan modernas, kā arī iederētos esošajā mājokļa interjerā. Lai gan materiālu un krāsu kombinācijas ir plašas, vienmēr ir svarīgi rast risinājumu, kas savu estētisko un praktisko vērtību saglabās arī daudzus gadus pēc iegādes, tāpēc lielākoties mūsu dizaneri iesaka izvēlēties tieši gaišu skandināvu tipa dizainu, kas telpai piešķirs mājīgu, taču elegantu noskaņu. Arī šis burvīgais virtuves iekārtas risinājums nav izņēmums.  

Šim virtuves mēbeļu projektam izvēlēta dihromatiska krāsu palete. Sienas skapīšiem izvēlēts Niemann ražojuma Supermatt Premium Sniega Balts akrils, kam ir augsta noturība pret skrāpējumiem, pirkstu nospiedumiem un UV stariem, kas nozīmē, ka laika gaitā fasādes nemainīs vizuālo izskatu un nenolietosies. Grīdas skapīšiem un augstajiem penāļiem savukārt piemeklēts firmas Cleaf vēsa toņa Pembroke lamināts, kas vizuāli atdarina šobrīd aktuālo dabīgā koka tekstūru un vienlaikus pieskaņojas telpas vēsajai sienas un grīdas apdarei. 

Elegantam izskatam klients izvēlējies dāņu ražotāja Furnipart Edge Urban rokturus, kas ar savu minimālistisko dizainu lieliski iederas virtuves koptēlā, kā arī ir parocīgi izmantošanai. Kā papildus dizaina elements izvēlēts arī dekoratīvs panelis ap sienas skapīšiem, kas ražots no grīdas skapīšu fasāžu materiāla, vienotam izskatam un atvērtie plaukti ērtai un parocīgai virtuves piederumu uzglabāšanai. Apgaismojumam izvēlēts sienas skapīšos iefrēzēts LED lentes risinājums ar vēsu apgaismojumu. 

Galda virsmai izvēlēts augstās kvalitātes Technistone Harmonia Dolomites kvarcs, kas ir noturīgs pret skrāpējumiem, karstumu un ūdeni, kā arī viegli tīrāms. Elegantam virtuves mēbeļu koptēlam virsmai pieskaņota arī balta virtuves tehnika - Blanco ražojuma pabūvējamā izlietne Subline un jaucējkrāns Mida un Electrolux indukcijas sildvirsma, cepeškrāsns un iebūvējamais ledusskapis. 

Virtuves funkcionalitāti papildina augstās kvalitātes Blum viru un atvilktņu sistēmas, kā arī Aventos HF paceļamie mehānismi ar bremzēm, kas durtiņu atvēršanu un aizvēršanu padara plūdenu un klusu. Papildus komplektācijā iekļauti arī piederumu ieliktņi organizētai kārtībai virtuvē un arī Franke atkritumu šķirošanas sistēma zaļākai domāšanai!

Izvēloties šāda tipa virtuves mēbeļu risinājumu, Jūsu guvums būs ne tikai moderns skandināvu tipa dizains, bet arī funkcionāls pielietojums kombinācijā ar visu nepieciešamo tehniku un piederumiem, kas veicinās Jūs uz lieliem darbiem virtuvē!

Ja arī Jūs interesē rast gaišu skandināvu tipa virtuves iekārtas risinājumu, sazinieties ar mūsu dizaineriem šeit

Lasi vēl