Blogs

Elegants virtuves risinājums studio tipa dzīvoklim

Virtuves mēbeles / 24.06.2019.

Šis elegantais virtuves projekts tika veidots, iedvesmojoties no mūsu klienta esošā interjera dizaina. Studio tipa mājokļos saskaņots dizains ir īpaši svarīgs, jo tas piešķir telpai pārdomātu un vienotu koptēlu, tāpēc plānošanas procesā tika piedomāts pie atbilstošiem virtuves krāsu paletes un tekstūru risinājumiem.

Virtuves baltās un tumši pelēkās krāsas apvienojums tika radīts, vadoties pēc virtuves zonā izklātajām grīdas flīzēm, lai radītu vienotu izskatu. Virtuves sienas skapīšu fasādēm izvēlēts Niemann Premium klases balts, glancēts akrils, savukārt grīdas skapīšiem un augstajiem penāļiem - tumši pelēks, glancēts akrils. Šāda materiālu izvēle ir ne vien praktiska, pateicoties to augstajai noturībai pret skrāpējumiem, bet arī moderna tā spīdīgā pārklājuma dēļ, kas telpai piešķir plašuma sajūtu. 

Augstās kvalitātes Technistone kvarca galda virsmas ir noturīgas pret karstumu, ūdeni un skrāpējumiem, kā arī ir viegli kopjamas un izskatās lieliski jebkuras virtuves dizainā. Šī virtuve nav izņēmums, tieši tāpēc tā pieskaņota sienas skapīšu fasādēm, lai virtuves vizuālo koptēlu padarītu gaišāku. 

Virtuves dizainam minimālistisku noskaņu rada plaši atzītie Furnipart Wall iefrēzējamie rokturi grīdas skapīšos un Blum Aventos paceļamie mehānismi sienas skapīšos bez rokturiem, piešķirot virtuvei elegantu un plūdenu izskatu. Kā papildus dizaina elements kalpo arī sienas skapīšos iebūvēts LED lentas risinājums, kas padara virtuvi izteiksmīgu.  

Šai virtuvei piemeklētā virtuves tehnika piešķir tai patiesi unikālu koptēlu. Baltā Electrolux indukcijas sildvirsma kombinācijā ar baltu Blanco firmas izlietni un jaucējkrānu saplūst ar darba virsmu, radot svaigu, modernu izskatu, savukārt baltā cepeškrāsns izceļas uz tumši pelēkā fona kā kontrastelements.

Elegantu virtuves iekārtas risinājumu var panākt ikviena mājokļa interjerā. Mūsu pieredzējušie dizaineri spēs no Jūsu idejas radīt modernu un praktisku virtuves iekārtas dizainu, kas sekos līdzi jaunākajām interjera tendencēm, tajā pašā laikā iekļaujot plaši atzītus un pārbaudītus mehānismu, virsmu un tehnikas risinājumus. 

Ja arī Jūs interesē sava mājokļa interjerā ieviest elegantu virtuves mēbeļu risinājumu, sazinieties ar mūsu dizaineriem šeit!

 

 

Lasi vēl