Blogs

Ekspozīcijas virtuves izpārdošana

Virtuves mēbeles / 08.06.2021.

Sakarā ar salona ekspozīciju maiņu piedāvājam iespēju par īpašu cenu iegādāties moderna dizaina virtuves iekārtu, kas izstrādāta no augsti kvalitatīviem materiāliem un aprīkota ar visu nepieciešamo furnitūru, virtuves tehniku un santehniku ērtai un praktiskai virtuves iekārtas lietošanai. Vairāk par ekspozīcijas virtuvi un tās komplektāciju šodienas rakstā!

Ekspozīcijas virtuve izstrādāta atbilstoši labākajiem mūsdienu virtuves standartiem, uzsvaru liekot uz minimālu dizainu, ko papildina vizuāli tīkama krāsu palete un gaumīgi, taču neuzkrītoši furnitūras risinājumi. Fasādēm izvēlēta gaiši zaļā un siltā medus toņa kombinācija, apvienojot šībrīža aktuālākās krāsu tendences ar ilgmūžīgiem dekoru risinājumiem, savukārt virtuves virsmai izvēlēta universālā smilškrāsa, kas labi pieskaņojas gan fasāžu dekoriem, gan viegli pielāgojas praktiski jebkuram interjeram. Par vienotu dizainu virtuvē padomāts arī ar saskaņotu furnitūras, virtuves tehnikas un santehnikas apdari.

Virtuves mēbeļu fasādēm izvēlēta divu dažādu materiālu kombinācija. Sienas skapīši aprīkoti ar kvalitatīvajām Luxe fasādēm no Alvic Group, kas, neskatoties uz to glancēto pārklājumu, ir augsti izturīgas pret sīkiem skrāpējumiem un traipiem, kā arī ir viegli kopjamas ar ikdienā lietojamiem tīrīšanas līdzekļiem. Savukārt grīdas skapīši aprīkoti ar Latvijā ražotām lakotām finierēta ozolkoka fasādēm, kam piemīt nezūdoši augta vērtība un unikālas dizaina īpašības, pateicoties finiera dabiskajai ozolkoka tekstūrai un tonim. 

Virtuves virsmai izvēlēts dekors Noble Calista no plašā Technistone mākslīgo akmens virsmu piedāvājuma. Technistone virsmas ir augsti atzītas gan mūsu dizaineru, gan klientu vidū, pateicoties to augstajai veiktspējai virtuves apstākļos, ko nodrošina virsmu izturība pret skrāpējumiem, karstumu, mitrumu un grūti tīrāmiem traipiem. Lai padarītu virtuves virsmas kopšanu vēl vieglāku un ērtāku, tā ir aprīkota arī ar ūdens līsti un renītēm ūdens notecei. Par cik virtuves komplektācijā neietilpst sildvirsma, tās izvietojumu uz virsmas ir iespējams pielāgot pēc nepieciešamības vai izvēlētā skapīšu izvietojuma. 

Virtuve ir aprīkota arī ar visu nepieciešamo furnitūru, tehniku un santehniku ērtai un praktiskai virtuves iekārtas lietošanai. Virtuvē ir iestrādāti kvalitatīvie Blum viru mehānismi, FGV atvilktņu sistēmas, divi izvelkamie grozi no Vauth-Sagel, virtuves piederumu un produktu organizatori, kā arī moderna dizaina rokturi Neat no Furnipart piedāvājuma. Komplektācijā iekļauts arī brīvi stāvošs Elica Cruise nosūcējs, Elleci pabūvējamā izlietne un tērauda jaucējkrāns no Franke, ko papildina pie sienas montējams dvieļu un švammīšu turētājs un ar durtiņām verama atkritumu tvertne. Papildus funkcionalitāti virtuvei piesķir arī iefrēzēts LED apgaismojums. 

Šī ekspozīcijas virtuve, kas apvieno labu dizainu ar augsti kvalitatīviem materiālu un furnitūras risinājumiem, Jūsu īpašumā var nonākt par īpašu cenu - EUR 2325 -, iekļaujot visu iepriekš minēto komplektāciju. Nepieciešamības gadījumā ekspozīcijas virtuves papildus aprīkojumu ir iespējams mainīt! Kopējais virtuves iekārtas garums - 2,45 metri. 

Ja esat ieinteresēts šīs ekspozīcijas virtuves iegādē, sazinieties ar mums šeit!

Lasi vēl