Blogs

Virtuve bez rokturiem

Virtuves mēbeles / 02.09.2020.

Pēdējo gadu laikā virtuves mēbeles bez rokturiem tiek uzskatītas par daudzpusīgu, viegli pielāgojamu un ilgmūžīgu risinājumu ikvienam mājoklim, un šīs tendences aktualitāti nemitīgi veicina arvien pieaugošais pieprasījums pēc mūsdienīga un minimālistiska virtuves dizaina un nepieciešamība pēc iespējas vairāk palielināt funkcionalitāti virtuvē. Tieši šī iemesla dēļ mūsu dizaineri ir apkopojuši trīs vadošākos veidus, kā panākt mūsdienīgu virtuves mēbeļu dizainu bez rokturiem arī Jūsu mājoklī!

Iefrēzējamie rokturi

Viens no izplatītākajiem veidiem, kā panākt mūsdienīgu virtuves mēbeļu dizainu bez rokturiem, ir izvēloties iefrēzējamus risinājumus kā alternatīvu standarta rokturiem. Lai gan tie tāpat pildīs visas ierasto rokturu funkcijas, frēzēti rokturi nodrošinās minimālistisku un plūdenu virtuves koptēlu, kas ir šīs tendences galvenais mērķis. Šī risinājuma īstenošanai ir divi veidi - viens ir izvēloties iefrēzējamu rokturi, kas ir speciāli paredzēts tā iestrādāšanai durtiņas augšpusē vai sānā lielo skapju penāļu gadījumā, savukārt otrs ir izfrēzēt rokturi pašā durtiņas materiālā.

Mehānismi skapīšu atvēršanai

Ja Jūs esat gatavs savas virtuves interjeru pacelt jaunos dizaina un funkcionalitātes augstumos, vēl viena alternatīva ierastajiem virtuves rokturiem ir to aizstāšana ar pacelšanas mehānismiem un durtiņu un atvilktņu kustību tehnoloģijām. Šis inovatīvais risinājums paver nebeidzamas iespējas virtuves iekārtas izmantošanai bez rokturiem, kas ne tikai telpā ieviesīs pilnīga minimālisma vēsmas, bet arī uzlabos mēbeļu praktisko pielietojumu ar elektriskiem vai mehāniskiem risinājumiem. Jums atliks vien pieskarties mēbeļu durtiņām, lai tās bez piepūles atvērtos, ievērojami atvieglojot darbošanos virtuvē.

Fasādes ar pārkari

Pilnīga atteikšanās no virtuves rokturiem, iespējams, var nešķist piemērota izvēle ikvienam mājokļa īpašniekam, tieši tāpēc lielisks veids, kā apvienot sen ierasto ar šobrīd virtuves interjera tendencēs aktuālo, ir atsakoties no rokturiem tikai sienas skapīšiem, tos aizstājot ar mēbeļu fasādēm ar pārkari. Šī pārkare ir ērtāka alternatīva standarta rokturiem, jo nebūs jāuztraucas traipiem uz fasādes vai roktura intensīvos virtuves darbos. Papildus tam, tas ir vienlaikus mūsdienīgs un vizuāli tīkams risinājums, kas saglabās virtuvē ierasto funkcionalitāti, kā arī ieviesīs svaigas dizaina vēsmas tās interjera dizainā.

Virtuves mēbeles bez rokturiem ir vienkāršs un mūsdienīgs veids, kā pilnībā pārvērst virtuves koptēlu. Ja arī Jūs esat gatavs savu mājokli papildināt ar individuāli izstrādātu virtuves mēbeļu projektu bez rokturiem, sazinieties ar mūsu pieredzējušajiem dizaineriem un saņemiet savu bezmaksas vizualizāciju šeit!

Lasi vēl