Blogs

Akcijas virtuves - ātrs un izdevīgs veids, kā iekārtot Jūsu virtuvi!

Virtuves mēbeles / 25.06.2019.

Ikvienam klientam, izvēloties jaunas virtuves mēbeles, ir svarīgi, lai moderns dizains, praktiskums, kā arī laba cena ir rodami vienuviet. Tieši tāpēc mūsu dizaineri ir izstrādājuši Akcijas virtuves, kas apvieno visu virtuvē nepieciešamo par īpaši draudzīgām cenām.

Akcijas virtuvju koncepts tika radīts ar ideju piedāvāt mūsu klientiem augstākās kvalitātes materiālus un mehānismus kompaktā un modernā virtuves risinājumā, ko var atļauties ikviens jaunas virtuves meklējumos. Pateicoties standartizētam dizainam un optimizētam materiālu iepirkumam, šo virtuvju komplektēšana neaizņem daudz laika un līdzekļu, kas padara šīs virtuves iegādi tik izdevīgu. Šīs elegantās virtuves pieejamas, sākot no 400 Eur, un pilnā komplektācijā savā īpašumā ir iegūstamas pat vienas līdz desmit darba dienu laikā!

Akcijas virtuves ir nokomplektētas ar itāļu ražojuma apvilktām MDF sienas skapīšu fasādēm, kas ir izturīgas un kvalitatīvas, tāpēc savas funkcijas virtuvē pildīs daudzus gadus. Grīdas skapīšu fasādēm izvēlēts augstas kvalitātes lamināts, kas kontrastā ar gaišajām sienas skapīšu fasādēm rada patīkamu vizuālu izskatu. Ir pieejami arī monohromatiski virtuves dizaina risinājumi ar baltām vai koka tekstūras fasādēm. Kā galda virsmu savai virtuvei ir iespējams izvēlēties vienu no mūsu piedāvājumā esošajiem vācu ražojumiem. Savukārt rokturiem piemeklēti dāņu firmas Furnipart dekori, kas ir funkcionāli un lieliski iederas jebkura dizaina virtuvē. Parocīgai un klusai durtiņu atvēršanai un aizvēršanai iekomplektēti arī itāļu ražotie FGV mehānismi

Ņemot vērā, ka šo virtuvju cenā nav iekļautas tehnikas izmaksas, Jums ir iespēja instalēt jau esošo virtuves tehniku vai arī iegādāties visu nepieciešamo no mūsu plašā piedāvājuma klāsta. Būtiski piebilst, ka esošo skapīšu konfigurāciju ir iespējams mainīt pēc Jūsu vēlmēm un telpas prasībām virtuves montēšanas laikā. Akcijas virtuves nereti tiek izmantotas arī kā pamats izvērstiem un personalizētiem virtuves mēbeļu projektiem, kas ne vien būs izdevīgi cenas ziņā, bet arī moderni to izstrādātā un pārbaudītā dizaina dēļ. 

Mūsu Akcijas virtuvju piedāvājumā ir vienpadsmit burvīgas virtuves, kas pieejamas vairākos dizaina risinājumos un krāsu un materiālu kombinācijās, lai efektīvi pielāgotos jebkuras virtuves telpai un interjeram. Pieejamie virtuvju garumi variē no 1800mm līdz pat 3600mm. Jums atliek vien pieņemt lēmumu, kurš risinājums ir atbilstošākais Jūsu vēlmēm un prasībām! 

Ja arī Jūs interesē iegādāties kādu no mūsu Akcijas virtuvēm, sazinieties ar mūsu dizaineriem šeit!

 

 

Lasi vēl