Blogs

Virtuves uzstādīšanas video ar virtuves tehnikas pieslēgšanu

Praktiskas lietas / 15.11.2013.
Virtuves uzstādīšanas video ar virtuves tehnikas pieslēgšanu

Video ar virtuves uzstādīšanas procesu 602 sērijas 3 istabu dzīvoklim. Nofilmēta taisna virtuve pie vienas sienas ar pievienotu stūra leti.

Uzstādīšanas laiks dots 2 dienas. Mēbeļu uzstādītājam ir jāsamontē, jāsalīmeņo virtuves grīdas skapji, jāpieliek sienas skapīši, jāsamontē stūra leti ar skapi, tad korpusos jāievieto mehānismi, atvilknes, jāpieliek fasādes, kājlīstes kā arī jāpieliek rokturi.

No virtuves ierīcēm ir jāiestrādā tvaiku nosūcējs, plīts, cepeškrāsns, jāpieslēdz iekārtas pie elektrības, tad jāiestrādā izlietne un jāpieslēdz ūdens krāns, kā arī jāiemontē atkritumu glabāšanas sistēma. 

Pēc visiem montāžas darbiem jāveic virtuves precīzā regulēšana un jānotīra tā no putekļiem.

Virtuves iekārtā izmantotas baltas lakotas fasādes, Vācijā ražots lamināts, Itālijā ražota glancēta galdavirsma, Dāņu kompānijas rokturi, Blanco izlietne.

Uzstādīšana veicās visai raiti un mierīgi. Mazliet vairāk trokšņi un putekļi parādījās mirklī, kad vajadzēja iegriezt izlietni, tehniku un pieslēgt elektroierīces.

Filmēšanas objekts nav iepriekš izvēlēts un filmēšanas process nav iestudēts. Pateicamies par atļauju nofilmēt uzstādīšanu reālajā laikā klientei Elīnai, uzstādītājam Vladislavam, kā arī īpašs paldies lieliskās mūzikas autoram, Dexter Britain.

Lasi vēl