Blogs

Virtuves skices 3D formātā ir panākumu atslēga komunikācijā ar klientu.

Praktiskas lietas / 18.04.2014.
Virtuves skices 3D formātā ir panākumu atslēga komunikācijā ar klientu.

Virtuves vizualizācijas jeb virtuves skices ir sava veida virtuves iekārtojuma vizuālas prezentācijas. Ir taisnība, ka klienti var iztikt bez virtuves skicēm, bet mēs esam atklājuši, ka labas kvalitātes skices palīdz klientam pieņemt lēmumu par vienu vai otru virtuves iekārtojuma variantu.

Klienti seko līdzi dizainera ieteikumiem caur šo vizuālo bildi un veic korekcijas atbilstoši savai gaumei. Arī dizaineriem ir vieglāk prezentēt ideju klientam, jo abām pusēm ir viegli uztverama vizualizācija. Ideju apmaiņa un saskaņošana notiek ar reālas 3D virtuves vizualizācijas palīdzību, kas visiem atvieglo virtuves gala varianta saplānošanu.

Saviem klientiem virtuves skices izgatavojam par velti un viņi var tās paņemt līdzi sev uz mājām, vai saņemt uz epastu, kā klientam ir ērtāk. Mūsu pieeja nodrošina klientam iespēju papildus izvērtēt piedāvāto virtuves variantu ārpus salona, apspriest to ar ģimeni un draugiem. Tā ir it kā maza nianse, tomēr ļoti svarīga, jo klients var saņemt virtuves skici priekš sevis un apspriest to savu cilvēku lokā.

Virtuves prezentācija ar vārdiem un vizualizāciju kopā, klientam vienmēr būs labi saprotama. Tā dod iespēju klientam apskatīt to, kā iedomātais virtuves variants izskatīsies reālajā dzīvē. Vizualizācija sniedz acumirklīgu priekšstatu par gala iespējamo rezultātu.

Tapēc atgādinam, ka ja rodas nepieciešamība pēc virtuves, griežieties pie mums ar lūgumu sagatavot Jūsu iedomātās virtuves vizuālo prezentāciju 3D formātā, jeb vienkāršākiem vārdiem virtuves skici. Parasti mēs to paveicam 1 - 3 dienu laikā.

 

  

Lasi vēl