Blogs

Virtuves mēbeļu ražošana un uzstādīšana pēc individuāla projekta

Praktiskas lietas / 11.02.2014.

Ar šo video mūsu mērķis ir atspoguļot aptuveno virtuves mēbeļu uzstādīšanas procesu un to kā šis darbs notiek ikdienā. Katras virtuves uzstādīšanas ātrums un kvalitāte ir atkarīga no individuālā meistara spējām, kurš projektam tiek piesaistīts. Mēs cenšamies klientiem ieteikt sastrādāties ar labiem uzstādītājiem.

Katra virtuve sākās ar projektu, tāpēc vispirms salonā tiek veikta virtuves mēbeļu projektēšana. Šis pakalpojums visiem klientiem tiek nodrošināts bez maksas.

Pēc projekta apstiprināšanas projekts tiek nodots uz ražošanu. Ražošana parasti aizņem aptuveni 2 līdz 4 nedēļas, kas ir atkarīgs no klienta vēlmēm. Standarta projekti tiek ražoti ātrāk un aizņem laiku tikai no 2 līdz 5 dienām.

Pie šī virtuves mēbeļu projekta niansēm var minēt, ka viena virtuves daļa ir ieprojektēta nišā un otra pie taisnas sienas, bet abas daļas stūrī ir savienotas. To visu vēl papildina virtuves sala, kas arī ir savienota ar kopējo galda virsmu. Kopumā virtuve ir diezgan plaša un bagātīgi aprīkota.

Virtuvē ir iestrādāti tādas virtuves ierīves un mehānismi kā izlietne, tvaiku nosūcējs, plīts, cepeškrāsns, ledusskapis, trauku mašīna, veļas mašīna, atkritumu tvertne, izvelkamas atvilknes ar bremzēm, u.c. mehānismi. Augšējās fasādes izgatavotas no lakota materiāla, bet apakšējās fasādes no Vācijā ražota teksturētā lamināta. Galda virsma gaiša ar smalku rakstu paņemta no Itāļu kolekcijas.

Uzstādīšana aizņēma aptuveni 15 darba stundas. Uzstādīšanas gaitā atklājās dažas neatbilstības, kā rezultātā vajadzēja koriģēt izmērus dažām detaļām.

Par atļauju filmēt izsakam pateicību dzīvokļa saimniekiem un virtuves mēbeļu uzstādītājiem. Atsevišķa pateicība lieliskās mūzikas autoram. Video nav izskaistināts un tas nav iestudēts, līdz ar to parāda reālo uzstādīšanas darba procesu un kā tas izskatās no malas, no viena punkta.

Lasi vēl