Blogs

Virtuves mēbeles un ēdamgaldi.

Praktiskas lietas / 27.06.2013.
Virtuves mēbeles un ēdamgaldi.

Ikvienam jaunā mājokļa īpašniekam būtu labi jau laicīgi padomāt par piemērotu virtuves ēdamgaldu, kuru nav nemaz tik viegli atrast. Pēc formas, krāsām un kvalitātes, to būtu jāsalāgo ar pārējo virtuves interjeru, tapēc pasūtot virtuves mēbeles, laicīgi palūdziet mēbeļu ražotājam iedot izvēlēto virtuves fasāžu krāsu paraudziņus, kuri lieti noderēs brīdī, kad piemeklēsiet savu ideālo virtuves ēdamgaldu. Protams ir labi, ja virtuves mēbeles un ēdamgaldu ražotu viena un tā pati kompānija, bet tas varētu izmaksāt salīdzinoši dārgi, jo atšķiras šo mēbeļu ražošanas tehnoloģijas.

Mūsdienās bieži vien reizē ar virtuves mēbelēm pasūta virtuves salu, kurā ir iebūvēta pusdienošanai piemērota lete, bet mūsu skatījumā lete nevar aizstāt kvalitatīvi piemeklētu ēdamgaldu.

Ēdamgaldi ir ļoti dažādi un atšķirīgi. Divi veidi ir visbiežāk sastopamie un populārākie ir vai nu  apaļš ēdamgalds vai taisns, garens. Vieni mīl nelielus mājīgus un apaļus virtuves ēdamgaldus, citi garus, slaidus un taisnus ēdamgaldus. Kamēr nelielie un apaļie galdiņi ļoti labi piestāv mazām virtuvītēm, tikmēr lielie un slaidie galdi labi iederas modernajos apartamentos, kur virtuves mēbeles ir mūsdienīgas un modernas.

Ja Jums rodas jautājumi ar ēdamgalda piemeklēšanu, jautājiet mums uz epastu un mēs centīsimies Jums palīdzēt.

Lasi vēl