Blogs

Virtuves iekārtojums ar pašu darinātiem dizaina elementiem.

Praktiskas lietas / 28.07.2013.
Virtuves iekārtojums ar pašu darinātiem dizaina elementiem.

Izgatavot individuāla dizaina virtuves mēbeles no standarta risinājumiem, kuriem pievieno pašu darinātus dizaina elementus, ir salīdzinoši unikāla ideja. Tāda praktiska kombinācija visdrīzāk atstāj labu ietaupījumu ģimenes budžetā un dod pozitīvu ietekmi pašu izpatnes uzlabošanai par virtuves iekārtošanas interesantākajām vērtībām, nemaz nerunājot par radīšanas prieku.

Šī tēma pēc mūsu domām ir vairāk jāapspriež un informācija jāapkopo plašākā rakstā, tapēc aicinam Jūs, ja kādam ir labi piemēri no savas pieredzes, vai ir labas idejas, lūdzu padalīties ar aprakstu un bildēm, ja tādas ir pieejamas.

Mūs intersē risinājumi, kuri ir līdzīgi kā pievienotajā bildē, kurā var redzēt virtuves iekārtu, kura ir uzbūvēta no standarta krājumos pieejamajiem skapīšiem un fasādēm, bet virtuves lete ir pagatavota no masīvā koka. Kopā tas viss izskatās vienkārši apburoši.

Piemērus iesūtiet uz mūsu epastu. Ceram uz jauku sadarbību. Novēlam visiem Jums labu dienu un gaidam Jūsu pieredzes, lai tās apkopotu un ar tām padalītos.

Lasi vēl