Blogs

Vauth Sagel virtuves mehānismi

Praktiskas lietas / 26.02.2014.

Stundas, minūtes, sekundes. Laiks rit uz priekšu. Kādreiz mēs domājām gados, bet šodien laiks ir pats dārgākais un tas nav apstādināms.

Bez atbalsta ir grūti vadīt, tāpēc sākot jau no idejas, attīstības un produkta nogatavināšanas, iekļaujot produkta izgatavošanu, tas ir tas, ko sauc par pilnībā integrētu ražošanas sistēmu.

Industriālās attīstības “know how”, unikāla materiālu ekspertīze un darbs ar neparastām idejām, tas ir Vauth Sagel. Vairāk nekā 30 produktu attīstītāji, četrās nodaļās rūpējas par izciliem rezultātiem. Vauth Sagel komanda risina klientu problēmas un tās ir reālas partneru priekšrocības.

 

 

Koks, stikls, metāls un plastiks. Lielākā daļa produkti ir izveidoti uz šo materiālu bāzes. Vauth Sagel savā ražošanā nekavējoties ievieš augstākās kvalitātes tehnoloģiskos risinājumus. Desmitiem gadu pieredzes. Ātri, efektīvi un uzticami. Visi produkti tiek optimizēti saskaņā ar 0 kļūdas politiku. Mērījumi, analītika un optimizācija, līdz rezultāts ir perfekts.

Furnitūru virtuves mēbelēm, Vauth Sagel starptautiskajiem tirgiem piegādā jau kopš 60 gadiem. Uz šodienu Vauth Sagel ražo vairāk kā 7500 produktu variācijas, no kuriem daudzi ir ārpus konkurences, pašā augstākajā kvalitātē.

Dizains, funkcionalitāte un precizitāte. Augstākās tehnoloģijas no tirgus līderiem, progresīvajās industrijās palīdz sapņus un idejas pārvērst realitātē.

Vauth Sagel. Ko mēs varam darīt priekš Jums?

 

Lasi vēl