Blogs

Sešas lieliskas priekšrocības, lai izvēlētos būvēt virtuvi no skapīšiem

Praktiskas lietas / 09.06.2014.

 

Ņemot vērā pieprasījumu pēc kvalitatīviem vidējas cenas dizaina virtuvju risinājumiem, mēs izveidojām aprakstu ar sešām galvenajām priekšrocībām, kuras iegūst pircējs izvēloties būvēt virtuvi no virtuves skapīšiem. 

 

Virtuves no skapīšiem 

  • Laika ekonomija. Virtuves skapīšu iegādes un komplektēšanas process aizņem ne vairāk par dažām stundām. Tieši tāpat tos var iegādāties pa daļām, kas ir īpaši ērti, tad ja izvēle ir kritusi uz bagātīgi aprīkotu virtuvi, bet vienā reizē veikt visu maksājumu ir apgrūtinoši.
  • Labas komplektācijas iespējas. Tā kā virtuves dizains klientam ir īpaši svarīgs, tad piedāvājumā ir pieejamas visas aktuālās dizaina fasādes, ļoti labi dizaina rokturi, un arī galda virsmu modeļi. Jums atliek laicīgi aplūkot piedāvātos paraugus salonā un izvēlēties labāko pēc Jūsu gaumes
  • Kvalitāte. Preces kvalitāte visās dimensijās ir garantēta, kā arī salikšanas metode komponentēm ir īpaši parocīga un loģiska. Virtuves skapīšu uzstādīšanai nav nepieciešamas speciālas zināšanas un tas aizņem maz pūles.
  • Cenas jautājums. Šādas kvalitātes preces pie mums ir par zemāko salīdzināmo tirgus cenu. Dizaina elementi, fasādes un rokturi, galda virsmas lielākajā daļā ir vai nu par zemāko cenu, vai tuvu zemākajai cenai. Pasūtot individuālu virtuves izgatavošanu līdzīga virtuve varētu izmaksāt pat 2 reizes dārgāk nekā komplektējot pašam no pieejamajām komponentēm.
  • Iegādes serviss. Visu noliktavas klāsta preci var saņemt tās pašas dienas laikā, ja to pasūta un apmaksā līdz 12.00, vai nākošās dienas laikā, ja pasūtījums noformēts pēcpusdienā. Gadījumos kad klients ir izvēlējies fasādes vai citus dizaina elementus no nestandarta klāsta, tad piegādes termiņi tiek noteikti individuāli.
  • Apkalpošanas serviss. Preču iegādes laikā bez papildus maksas nodrošinam visus klientus ar konsultanta atbalstu, kurš sniedz praktiskus padomus kā labāk komplektēt un kā uzstādīt virtuves. Vajadzības gadījumā piesaistam uzstādīšanas meistarus uz vietas objektā it īpaši, ja klientam ir nepieciešamība virtuvei pieslēgt virtuves ierīces. Visām precēm ir nodrošināta garantija.

Virtuves no skapīšiem

 

Virtuves kuras izgatavotas izmantojot standarta skapīšus: virtuves piemēri

 

Laipni aicinam Jūsu uz mūsu salonu: Rīgā, Dzelzavas ielā 57.

Garantēta bezmaksas stāvvietas salona teritorijā.

Lasi vēl