Blogs

Piecas krāsas un materiālu kombinācijas virtuves interjerā.

Praktiskas lietas / 05.07.2013.
Piecas krāsas un materiālu kombinācijas virtuves interjerā.

Plānojot virtuvi, viens no jautājumiem, kurš rodas jau sākumā, ir jautājums par krāsām. Krāsas iedvesmo mūs visus un katru dienu, it īpaši tad, ja mēs atrodamies savā virtuvē. Ir vismaz vairākas krāsu un materiālu kombinācijas kuras varam ieteikt:

  • Citrusaugļu dzeltens. Tā ir taisnība, ka dzeltena krāsa ir silta un enerģētiska. Tā ātri piesaista mūsu uzmanību. Ikdienas virtuvē dzelteno krāsu var izmantot virtuves pamata sienā un kombinēt ar tādas pašas krāsas virtuves salu, bet galda virsmu un fasādes var izvēlēties no pieskaņota, gaiša koka.
  • Bagātīgs sarkanais. Koši sarkanie toņi virtuvi padara īpaši krāšņu. Sarkanā krāsa labi sader ar tumšām koka fasādēm un tumši lakotām koka grīdām. Virsmas var likt no balta marmora. Kopumā tā būs lieliska izvēle.
  • Ķirbju oranžīgais. Mūsdienīga izvēle. Dekora “Makasar Ebony” finierējums kopā ar ķirbju oranžīgo, radīs ļoti siltu un mājīgu atmosfēru. Šādā interjerā piestāvēs arī daži lakoti elementi. Tādā noskaņā ir lieliski gatavot pusdienas labi pazīstamiem un tuviem cilvēkiem.
  • Dārzeņu zaļais tonis. Šogad zaļā krāsa ir īpaši populāra. Tā atsvaidzina, sniedz komforta sajūtu un dod mierīgu prātu. Tieši ābolu zaļā krāsa ir viena no populārākajām krāsām starp zaļajām. Zaļā krāsa labi saskan ar nerūsējošo tēraudu, kas parasti ir redzams virtuves tehnikā un ar koku, ko var izvēlēties priekš fasādēm.
  • Ķiršu koka krāsas. Visbiežāk šī ir ļoti droša un nekļūdīga izvēle, kura nodrošina elegantu rezultātu. Sienas, galda virsmas un grīdas var izvēlēties mierīgi gaišos toņos, bet fasādes un lielākus virtuves blokus var izgatavot no ķiršu koka finierējuma. Šis materiāls labi saderēs ar stikla elementiem augšējā virtuves daļā un visiem nerūsējošā tērauda elementiem.

Tādi ir vismaz daži ieteikumi, kuri lieti var noderēt Jums plānojot savu virtuves telpu.

Lasi vēl