Blogs

Kuros gadījumos izvēlēties virtuves flīzes

Praktiskas lietas / 28.05.2013.
Kuros gadījumos izvēlēties virtuves flīzes

Flīzes ir viens no senākajiem materiāliem ko modernā būvniecība izmanto interjera un eksterjera apdarē. Visiem zināms, ka flīzes ir īpaši mitrumizturīgas un nodilumizturīgas, tapēc labi kalpo vietās, kur ir liela berzes noslodze vai ir nepieciešama aizsardzība pret mitrām un taukainām vielām.

Minēto iemeslu pēc, labi projektētām virtuvēm, grīdas un sienas flīzes ir neatņemama sastāvdaļa no interjera. Jaunajos mājokļos, kur ir plašas un gaišas telpas, pārsvarā flīzē virtuves zonu, kas ir zem virtuves iekārtas un pāris metrus no virtuves iekārtas, kā arī virtuves sienu aiz plīts. Speciāli flīzes iesakam tiem klientiem, kuriem otrā grīda ir no koka nevis no lamināta. Tādu izvēli varēs novērtēt pēc ilgākas virtuves lietošanas, kad koka grīda būs labi saglabājusies, bez traipiem un redzama nodiluma.

Izmantojot flīžu ražotāju sniegtās iespējas, var izvēlēties gan speciālus flīžu toņus, gan tekstūras. Ir flīzes, kuras tiek izgatavotas no dabā sastopamo akmeņu struktūrām, bet lielākā daļa ražojumu ir no speciālas keramikas. Ikdienā lielie ražotāji caur specializētiem saloniem nereti piedāvā arī pavisam svaigas flīžu kolekcijas, kuras atbilst jaunākajām dizaina tendencēm. Kopumā droši var teikt, ka ir pieejamas plašas flīžu kombinācijas un ar dažādām cenām, tikai vajag meklēt, tapēc apbruņojieties ar pacietību un dariet to laicīgi, jo visbiežāk Jums patīkamo flīzi nāksies gaidīt pāris nedēļas vai kādu mēnesi kamēr to piegādās.

Latvijā redzamie flīžu veikali, kuros var meklēt un gūt iedvesmu idejām:

  • Arhikit
  • Ceramicas Aparici
  • HL Studija
  • AMB salons
  • KrasskyMC2
  • Hanzas Flīžu Tirgus

 

Lasi vēl