Blogs

Virtuves apdares materiāli

Praktiskas lietas / 24.03.2014.

Top 10 saraksts ar visvairāk skatītajiem virtuves apdares materiāliem par laika periodu no pagājušā gada septembra, līdz šī gada martam. Šāds saraksts klientiem palīdzēs vieglāk orientēties dekoros, kurus visbiežāk apskata mūsu klienti.

1. Negaidīti, bet saprotamu iemeslu dēļ pirmo vietu starp dekoratīvajiem materiāliem skatījumu ziņā ir ieguvuši virtuves sienas paneļi. Tas norāda uz pārliecinošu tendenci, ka modernos virtuves interjeros virtuves siena starp galda virsmu un augšējiem skapīšiem tiek apdarīta ar aizsargājošu, dekoratīvu sienas paneli.

virtuves-sienas-paneli

2. Otrā vieta starp skatītākajiem dekortīvajiem materiāliem ir mākslīgajām akmens virsmām. Lai arī tas ir ekskluzīvas kvalitātes produkts, tomēr pasūtījumos klienti tās izvēlās ar vien biežāk. Pie plusiem var minēt to, ka mākslīgās akmens virsmas nodrošina ļoti augstu darba virsmas izpildījuma kvalitāti. 

maksligas-akmens-virsmas

3. Trešajā vietā tikai nedaudz atpaliekot no mākslīgām akmens virsmām ir itāļu galda virsmas ar lamināta pārklājumu. Atšķirībā no otrās vietas itāļu galda virsmas ir krietni vien lētāks prieks, īpaši praktiskas un ar lielisku dizainu. Šīm virsmām ir vēl viens lielisks, papildinošs pluss, tās ir nokomplektējamas ar tāda paša dizaina sienas paneļiem.

italu-galda-virsmas

4. Ceturtajā vietā ir masīvā koka virsmas. Šajā kategorijā klienti visbiežāk izvēlās ozolkoku un ķiršu koku. Īpaši labi izskatās tādos interjeros kur ir lieli logi, daudz gaismas un plānojas baltas glancētas fasādes. Koka labā īpašība ir tā, ka šis materiāls ir gandrīz vai mūžīgs salīdzinājumā ar citiem produktiem. Savukārt pie rūpes jautājumiem varam pieminēt to, ka koka virsmas ir jākopj.

masiva-koka-virsmas

5. Tulīt aiz ceturtās vietas nāk vairāki fasāžu veidi un piektajā skatītākajā pozīcijā ierindojas polygloss fasādes. Galvenās priekšrocības šīm fasādēm ir unikāls dizains un augstā kvalitāte. Šīs fasādes ekskluzīvi ražo tikai viena kompānija Vācijā. Izvēles iespējas ir milzīgas. Tomēr ir viens ieteikums visiem klientiem. Šīs fasādes labāk izvēlēties kopā ar dizaineri. Polygloss fasādes tiešām šajās ziņā ir unikālas ar pilnīgi nestandarta tekstūrām un zīmējumiem.

polygloss-fasades

6. Lamināta fasādes ar koka tekstūrām ir tikai 6 vietā, tomēr tās ir pašas populārākās un tiek izvēlētas visbiežāk, jo to cenas ir salīdzinoši pieejamākas, bet pielietojums ir pats plašākais. Pirmkārt lamināta fasādes labi kombinējās ar akrila fasādēm un otrkārt laminātu dizaina kvalitāte ir ļoti stipri uzlabojusies, bieži vien pircējiem to ir grūti atšķirt no finierētām fasādēm.

laminata-fasades

7. Septītā vieta ir akrila fasādēm ar neskrāpējošu pārklājumu. Vācu kvalitātes produkts, kurš gadu no gada paliek ar vien pieejamāks cenās un izvēlē. Šobrīd var teikt tā, ka Akrila fasādes par lielu daļu ir aizstājušas krāsotos produktus un ja tāda tendence turpināsies, tad krāsotās fasādes diezgan nopietni zaudēs savu tirgus daļu.

akrila-fasades

8. Tērauda kantainās izlietnes ir astotajā vietā. Salīdzinošs jaunums tomēr ātri pieaug interese par šo produktu. Lielākais pluss ir tas, ka šīm izlietnēm ir krietni lielāka ietipība kā apaļajām, un tās kopumā ir daudz funkcionālākas par apaļajām. Pie mīnusiem var pieminēt, ka tās tomēr ir nedaudz dārgākas par standarta risinājumiem.

terauda-kantainas-izlietnes

9. Dizaina rokturi no Dānijas ierindojas dekoratīvo materiālu 9. vietā. Saprotams rezultāts jo gandrīz vai visām virtuvēm ir nepieciešami rokturi un FURNIPART piedāvājums ir viens no labākajiem visā pasaulē. Arī Latvijā pieejamā kolekcija ir izcili laba, sākot no individuāliem rokturiem pēc speciāla dizaina, beidzot ar “family” rokturiem kuriem ir pieejami visi iespējamie platumi.

mebelu-rokturi

10. Masīvkoka fasādes noslēdz godpilno desmitnieku. Diezgan liela interese, tomēr diezgan maz reālo pasūtījumu. Mēs to skaidrojam ar to, ka koka fasādes izgatavot pēc pasūtījuma aizņem diezgan ilgu laiku un arī cena ir salīdzinoši augsta. Šis produkts vairāk vai mazāk ir ekskluzīvs un to izgatavo pēc dziļi individuālām prasībām.

masivkoka-fasades

Vai virtuves iekārtojums var nodrošināt Jūsu mājas laimes sajūtu priekš daudziem gadiem? Pilnīgi noteikti. No mūsu piedāvājuma Jūs varēsiet izvēlēties starp daudziem tūkstošiem dažādu kombināciju to savu vienīgo, tā lai iegūtu virtuves dizainu kurš Tev patīk, ar funkcijām, kuras Tev ir nepieciešamas.

Lasi vēl