Blogs

6 ieteikumi kā izveidot labu virtuvi izmantojot virtuves skapīšus.

Praktiskas lietas / 06.07.2013.
6 ieteikumi kā izveidot labu virtuvi izmantojot virtuves skapīšus.

Tā kā investīcija virtuves iekārtās parasti nav mazas, tad pirms tam būtu rūpīgi jāsaplāno to, kādas iespējas labāk izvēlēties. Lai rezultāts būtu teicams un tas nemaksātu pārāk dārgi, zemāk minēti 6 ieteikumi:

  • Atsvaidzini esošo. Izpēti vispirms to virtuves iekārtu, kura šobrīd Tev ir pieejama un skaties uz jauno projektu ar domu uzlabot iepriekšējo.  Ja esošajam projektam skapīšu izkārtojums ir labs un viss strādā labi, tad iespējams pietiek tikai izvēlēties uzlikt jaunas fasādes un rokturus.
  • Izmaksu jautājums. Atceries, ka dārgākais virtuvē ir fasādes un mehānismi. Šīs divas pozīcijas virtuvē var izmaksāt vairāk kā 70% no ieguldījuma. Līdz ar to, ja Tu esi nobriedis mainīt tikai fasādes un mehānismus padomā..., iespējams pavisam saprātīgi būtu mainīt visu virtuvi uz jaunu. Jaunai virtuvei ir viens būtisks bonuss, kurš dod iespēju pilnībā pārplānot virtuvi pēc jaunām vajadzībām.
  • Izvēle starp standartu skapīšiem un individuāla ražojuma skapīšiem. Šis ir jāutājums, kurš ir jāizlemj pats pirmais. Pēc pasūtījuma ražotiem skapīšiem nav ierobežojumu dimensijās, taču jāņem vērā, ka tas būs stipri dārgāk un realizācijas laiks projektam būs līdz pat vairākas reizes ilgāks.
  • Standarta virtuves skapīši. Ja esi izvēlējies virtuvi no standarta risinājumiem,  tad neatsverams pluss ir draudzīga – saprotama cena un tas, ka vienmēr kad vien gribēsi, varēsi iegādāto virtuvi uzlabot, papildināt, atsvaidzināt ar jaunām fasādēm u.c. detaļām. Izvēloties standarta skapīšus, jaunus dekorus un mehānismus varēsi mainīt, uzlabot dienas laikā iegādājoties vajadzīgo piegādātāja noliktavā. Svarīgi atcerēties ka piedāvātais standartu risinājums uz šo dienu ir tik pietiekoši plašs, ka 95% gadījumos klientu vēlmes neiziet ārpus standartiem. Lai rezultāts būtu pavisam labs, iesakam izmantot mūsu virtuves projektētājus, kuri bez maksas palīdzēs izveidot perfektus individuālus risinājumus no standarta piedāvājumus.
  • Kvalitātes jautājums. Iespējams ka nav tik svarīgi kādu virtuves skapīšu variantu esi izvēlējies, svarīgāk ir tas ar kādām enģēm, fasādēm un citu furnitūru to aprīkosi. Iesakam izmantot Eiropas zīmolu furnitūru, FGV vai BLUM. Tā strādās ilgi, droši un kvalitatīvi.
  • Pilnīgs rezultāts. To var sasniegt izmantojot labus dizaina elementus. Noslēdzošā daļa projektējot jaunu virtuvi ir virtuves dizaina apdare. Jāizvēlās rokturi, galda virsmas, sienas paneļi, fasādes un citi materiāli. Jāskatās līdzi šo elementu savstarpējai saderībai un kopējam izvēlētajam stilam. Paraugus ieteicams apskatīt salonā, pielikt tos vienu pie otra, apskatīt dažādās gaismās. Vēlams uzprasīt viedokli klātesošajiem un ieklausīties dizainera ieteikumos.

Pieturoties pie šīm dažām vadlīnijām var sasniegt labu virtuves funkcionālo, dizaina un izmaksu rezultātu.

Bezmaksas virtuvju projektēšanas, tel. 28638901

 

Lasi vēl