Blogs

Virtuves mēbeles un fasāžu veidi.

Mēbeļu materiāli / 04.08.2013.

Mūsu piedāvājumā ir pieejams plašs un ļoti skaists virtuves fasāžu klāsts. Katru fasāžu veidu raksturo dažas galvenās īpašības, kuras ir vērts zināt pirms virtuves mēbeļu pasūtīšanas.

Akrila fasādes

Akrila fasādes – galvenokārt vienkrāsainas, bet ir arī kolekcija ar metāla perlamutra piejaukumu. Akrilam ir izcili kvalitatīvs atspīdums. Līdz šī gada vasarai visi lietoja akrilu kurš viegli skrāpējās, taču nu jau vairāk kā mēnesi ir pieejams jaunās paaudzes akrils, kuram ir īpaši augsta kvalitāte, tas ir viegli kopjams un ļoti izturīgs pret skrāpējumiem. 


 

Polygloss fasādes

Polygloss fasādes – vienas no vismodernākajām fasādēm, kuras vispār ir pieejamas Eiropas tirgū. Dizaina variācijas praktiski ir neierobežotas. Ja redzam virtuves mēbeles ar fasādēm kurās ir ziedi, akmentiņi, matētas līnijas un dažādi citi skaisti brīnumi, tad gandrīz vai 100% ka tās ir ar Vācijā ražotām Polygloss fasādēm. Polygloss ir arī ļoti izturīgs pret skrāpējumiem.


 

Lamināta fasādes

Lamināta fasādes – patreiz dominējošais fasāžu veids, ļoti plašas iespējas, par pieņemamu cenu. Lamināta fasādes ir pieejamas gan vienkrāsainas, gan koka imitācijas, gan viegli glancētas. Mūsu dienās laminātam ir laba kvalitāte, taču ja virtuvē liek tikai laminātu, tad tas tomēr izskatīsies pārāk vienkārši un drīzāk domāts kā ekonomiskais variants, tapēc labāk tās kombinēt piemērām ar Akrila fasadēm.


 

mdf-fasades

Krāsotas MDF fasādes

Krāsotas MDF fasādes – klasiskas fasādes kurām ir daudz iespēju dēļ dažādiem frēzējuma veidiem un neierobežotā krāsu pielietojuma. MDF fasādes ir maigākas pēc izskata, jo tām parasti ir noapaļotas malas un dažādi iefrēzējumi, kas padara šo fasāžu veidu par atšķirīgu no pārējām. MDF fasādes laiku pa laikam ir ļoti pieprasītas. Vienīgā piebilde, ka pasūtot MDF fasādes, tās ir jāgaida ilgāk.


 

Koka fasādes

Koka fasādes – vienas no ekskluzīvākajām fasādēm. Tās var veidot individuālas gan pēc formas, gan pēc toņiem. Koka fasādes ir arī vienas no kaprīzākajām fasādēm un ar laiku mēdz mainīt formas.  Laba ziņa, ka koka fasādes ir ilgmūžīgas un tās var viegli atjaunināt. Tas tiešām ir vērtīgi ja virtuves mēbeles domātas privātmājai. 


 

Stikla fasādes

Stikla fasādes – labs un sens fasāžu veids, kuru izmanto pārsvarā tikai virtuves augšējā daļā. Stikli mēdz būt tonēti, matēti, krāsoti un arī aplīmēti ar plēvi. Stikliem arī ir dažādi toņi. Stikla fasādēm apkārt parasti tiek likts alumīnija, koka, vai mdf rāmis.


 

Šie ir paši populārākie virtuves fasāžu veidi, kādus ikdienā izvēlās mūsu klienti. Vidējie izgatavošanas termiņi visām fasādēm ir 5 – 10 dienas, bet MDF un koka fasādēm izgatavošanas termiņi ir 2 reizes ilgāki, jo to ražošanas process ir garāks.

Ja Jūs interesē kādi papildus jautājumi pirms virtuves pasūtīšanas, lūdzu rakstiet vai zvaniet uz kontaktālruņiem.

Lasi vēl