Blogs

Koka galda virsmas un kā tās kopt?

Mēbeļu materiāli / 06.06.2013.
Koka galda virsmas un kā tās kopt?

Piedāvājam augstākās kvalitātes masīvā koka galda virsmas, to apstrādi, piegādi un labas cenas šim produktam. Zemāk minēti daži galvenie virsmu raksturlielumi un īpašības:

  • Runājot par virsmu cenām, tās ir tieši atkarīgās no izmantotās koka sugas, virsmas biezuma, un virsmas garuma. Cenas par 4 m virsmu sākas ar kādiem 200 LVL 
  • Latvijas tirgū klienti visbiežāk izmanto ozola koka virsmas vai ķirša koka virsmas. Ozolkoks ir cietāks un tā izturība ir stiprāka, savukārt ķirsis ir vairāk ekskluzīvs un dārgāks. Pieejamie biezumi 30 un 40 mm un garums līdz 4100 mm
  • Lai virsmu varētu ikdienā lietot, to īpaši apstrādā ar speciālu eļu, kura tiek uzkarsēta augstā temperatūrā. Šis apstrādes pakalpojums maksā apmēram 70 – 90 LVL vienai virsmai 4 m garumā.
  • Pie koka virsmas plusiem var minēt to, ka koks virtuvēm piedod pavisam dabīgu skaistumu. Neviena cita virsma negarantē beztermiņa aktualitāti. Kamēr citas virsmas nolietojas vizuāli, koks ar vien vairāk lietots, pārtop par mājokļa sastāvdālu, struktūras paliek dziļākas un koka raksturs ar vien izteiktāks.
  • Visus skrāpējumus, iegriezumus no biezajām koka virsmām var pavisam viegli izslīpēt, kas arī ir liels pluss ja salīdzina ar citām virsmām.
  • Par koka virsmām ir arī jārūpējās un ik pa laikam atkarībā no katra konkrēta gadījuma, koka virsmu vajadzētu pāreļot ar speciālām tam domātām eļām. Pēc eļošanas koka virsma atkal izskatīsies svaiga un pilna ar košumu.
  • Varam piezīmēt arī to, ka koka virsmas vajadzības gadījumā var pilnībā renovēt un uztaisīt tās no jauna, ja nu gadījumā tā ir bijusi pakļauta lielai ārējai ietekmei. Pēc renovācijas virsma atkal būs kā jauna.

Pēc papildus informācijas jautājiet uz epastu: info@virtuves.lv

Lasi vēl