Blogs

Skandināvu virtuves mēbeļu gudrais koncepts.

Interjera tendences / 05.07.2013.
Skandināvu virtuves mēbeļu gudrais koncepts.

Šajā nedēļā pētot Skandināvu virtuves pamanīju, ka viņi tās būvē balstoties uz noteiktas koncepcijas pamata, un tā sastāv no trīs punktiem. Pirmais punkts, virtuves mēbeles ir tik baltas cik tas ir iespējams. Otrais punkts, viņi virtuvēm pievieno pamanāmus koka elementus, arī dabīgus audumu izstrādājumus un citas skaistas lietas. Trešais punkts, visam kas atrodas virtuvē ir sava noteikta funkcija un tam jābūt īpaši praktiskam.

Atšķirīgā lieta. izskatās tā, ka Skandināvi vispār netērē laiku tam, lai izvēlētos toņus un krāsas. Balts korpuss, baltas fasādes un miers. Pie balta piestāv viss, tapēc tālāk viņiem nav nekādu jautājumu ar virtuves apdari. Liek koka masīvās virsmas, stikla fasādes ar dekoratīvo pildījumu, modernus vai retro rokturus u.t.t.. VISS PIESTĀV 

Gudrā lieta. Skandināvi galveno vērtību piešķir ikdienas mājas sajūtai un tapēc viņi bauda kvalitāti niansēs, ne tikai raibi krāsainās fasādes no skata. Pievērš uzmanību virtuves aksesuāriem, traukiem, dvielīšiem, dēlīšiem, galdiņiem u.t.t.

Nesaprotamā lieta. Kā viena baltā krāsa var nodrošināt to izskatu un sajūtu, ka visas virtuves mēbeles būtu gatavotas pēc individuāla pasūtījuma.

Ko pamācīties? Izskats un praktiskums ir savienojamas lietas.

Lasi vēl