Blogs

Skandināvu dizaina virtuves

Interjera tendences / 18.01.2014.

Pieaugot pieprasījumam pēc funkcionālām virtuvēm, kuras izstrādātas vadoties no individuālām klientu vēlmēm, mēs esam papildinājuši mūsu virtuvju kolekciju ar jauniem virtuvju dizainu veidiem.

Ņemot vērā to, ka vēlamies esošo virtuvju piedāvājumu padarīt interesantāku un pieejamāku pircējiem, tad šogad uzsvars tiek likts tieši uz virtuves praktiskajām lietām, kā arī uz vidēju cenu risinājumiem. 

virtuves-mebeles-klera

Vērā ir ņemta klientu pieaugošā vēlme pēc komforta. Nelielas atvilknes tiek aizstātas ar ērtām un lielām atvilknēm, kuras ir aprīkotas ar kluso bremzēšanu. Tāpat ar vien biežāk tiek izmantoti stūra skapji, kuriem ir liela funkcionālā ietilpība un augstie sienas skapji, kuros ērti var glabāt daudzos virtuvē nepieciešamos traukus un piederumus. 

virtuves-mebeles-largo-italia

Savukārt pieprasījumā pēc krāsām dominē izvēle starp gaišo un tumšo, kā arī izteikti kontrastu krāsu savienojumi. Starp fasāžu veidiem pārliecinoši dominē kvalitatīvi glancēti materiāli. Der pieminēt, ka līdz ar akrila fasāžu cenu uzlabošanos, vienkrāsainie, glancētie akrila dekori ir kļuvuši par top izvēli. Dēļ sava izcilā spīduma, tie labi pielāgojas apkārtējam interjeram, kas ir milzīgs šo materiālu pluss.

virtuves-mebeles-grey-luxe

Projektējot virtuves ar vien lielāku uzmanību pievēršam jauna veida virtuves aprīkojumam, sienas paneļiem, stūra groziem, virtuves apgaismojumam, ērtām izlietnēm un citiem virtuves mehānismiem.

virtuves-mebeles-oak-clasic

Jaunās kolekcijas mēbeļu materiāli ir rūpīgi atlasīti un to dizains ir ērti pielāgojams dažādām vēlmēm, tapēc šī koncepcija mūsu klientiem sniegs papildus ērtības un vēl plašākas izvēles iespējas. 

Lasi vēl