Blogs

Kādi mēbeļu rokturi ir modē?

Interjera tendences / 09.08.2023.

Sveiki, lasītāji! Šodien mēs pievēršamies vienai no visdelikātākajām un svarīgākajām detaļām jūsu virtuves telpā – mēbeļu rokturiem. Šķietami nelieli, šie elementi ir kā mākslinieka paraksts uz gleznas - tie piešķir personību jūsu virtuvei!

virtuves.lv salonā mēbeļu rokturi ar visdažādākajiem dizainiem un materiāliem

Sadarbība ar "Furnipart"

Mēs, "Virtuves.lv", lepni varam paziņot par ilgstošo sadarbību ar vadošo Dāņu mēbeļu rokturu ražotāju "Furnipart". Šī partnerība balstās uz abu uzņēmumu kopējo vērtību sistēmu: augsta līmeņa dizains saistīts ar augstākās kvalitātes materiāliem.

Dizaina Tendences: "Discos" un "Space"

Pievēršoties aktuālākajām tendencēm, izceļam divus rokturu dizainus – "Discos" un "Space".

"Discos" rokturi atspoguļo klasisku, ģeometrisku stilu, un, kad gaismas stari spīd uz tiem, koka graudi kļūst akcentēti, radot tādu kā gaismas spēli.

 Furnipart

Savukārt "Space" rokturi piedāvā ne tikai ergonomisku dizainu, bet arī vizuālu un sataustāmu baudījumu, kas padara tos par neaizstājamu elementu jebkurā interjerā.

 Furnipart

Kāda Veida Rokturus Izvēlēties?

Aktuālā tendence ir minimālistiskie rokturi ar tīrām, vienkāršām līnijām. Bieži izmantoti materiāli ietver nerūsējošo tēraudu un alumīniju, nodrošinot elegantu un mūsdienīgu izskatu. Dabīgais koks un akmens arī ir populāras materiālu izvēles, piedāvājot dabisku un siltu izskatu.

Koka rokturis uz baltas fasādes

Materiālu Daudzveidība un Pieejamība

Mūsu salonā jūs atradīsiet plašu rokturu klāstu, kas piepildīs dažādas estētiskas un funkcionalās vajadzības. No metāla līdz koka vai akmens dizainiem, mēs piedāvājam pilnu spektru, kas atbilst jūsu individuālajām vēlmēm un budžetam.

virtuves.lv salona minimālistiska virtuve ar mēbeļu rokturu piemēriem

Aicinājums tev!

Aicinām jūs apmeklēt mūsu salonu Dzelzavas ielā 120 G, ja meklējat stilīgus un modernus mēbeļu rokturus savai virtuvei. Mūsu pieredzējušie konsultanti palīdzēs jums atrast ideālu dizaina un funkcionalitātes risinājumu, kas piešķirs jūsu virtuvei jaunu izskatu.

Tālrunis: 20244099
E-pasts: info@virtuves.lv

Lasi vēl