Blogs

Atvērtie virtuves plaukti.

Interjera tendences / 29.06.2013.
Atvērtie virtuves plaukti.

Viens no variantiem kā padarīt savu virtuves iekārtu interesantāku un vairāk personīgu ir tāds, ka daļu no virtuves sienas var apbūvēt ar vaļējiem virtuves plauktiem.

Atvērtie virtuves plaukti var būt arī virtuves kumodēm, virtuves salām, apakšējiem skapīšiem u.t.t., tomēr visbiežāk tos izvieto tieši pie sienas.

Kā redzams pievienotajā bildē, zem plauktiem labi piestāv arī virtuves piederumu reliņu sistēmas, šajā gadījumā ar āķīšiem uz kuriem var uzkarināt dažāda izskata un formas krūzītes.

Atvērtie virtuves plaukti ir ļoti ērti, jo uz tiem var novietot ikdienā lietojamos traukus,  virtuves dvielīšus, krūzītes, garšvielu un tējas traukus, bļodiņas un vēl daudz ko citu, kam jābūt pa rokai gatavojot ēdienus un dzērienus, bet tas jau ir atkarīgs no katras saimnieces individuāli.

Ir arī daži mīnusi un viens no galvenajiem ir tāds, ka atvērtie plaukti vairāk pievelk mājas putekļus it īpaši, ja tie ir novietoti grīdas līmenī, vai arī tuvāk griestiem kur cirkulē siltais gaiss. Novietojot tos acu līmenī un vietā kurā tie tiks regulāri izmantoti, atvērtie virtuves plaukti būs tieši laikā un piedos patīkamu funkcionalitāti.

Virtuves plaukti pie sienas stiprinās vai nu ar kronšteinu palīdzību, vai nu ar speciālām skrūvēm sienā, kuras ir paredzētas tādam nolūkam. Plauktu stiprināšanas thniskos jautājumus labāk uzticēt meistaram kurš šīs lietas pieprot.

Padarīsim interjeru peronīgāku un patīkamāku.

Lasi vēl