Blogs

Virtuves mēbeles modernam mājoklim

Virtuves mēbeles / 12.07.2022.

Virtuves dizaina nozīme mājokļa interjerā turpina pieaugt, tāpēc arī materiālu un furnitūras ražotāji turpina ieviest jauninājumus savos piedāvājumos, paverot plašas dizaina pielāgošanas iespējas ikvienam jaunas virtuves meklējumos. Par cik materiāli un furnitūra ir pieejama patiesi lielā klāstā, nereti nākas saskarties ar jautājumu - kā izvēlēties piemērotāko virtuves mēbeļu risinājumu modernam mājoklim? Vairāk par to, kā mūsu dizaineri īstenoja mūsu klientu vēlmes šajā modernajā virtuvē, šodienas rakstā!

Mūsdienīga virtuve ar melno un pelēko toņu krāsu paleti, pievienotu siltu medus toni kontrasta veidošanai

Šis virtuves mēbeļu projekts izstrādāts, ņemot vērā mājokļa atvērto plānojumu un vadoties pēc šībrīža aktuālākajām interjera dizaina tendencēm. Ar krāsu paleti uzsvars likts uz melnajiem un pelēkajiem toņiem, kas lieliski izceļas uz citādi gaišā interjera fona, savukārt kontrastam izvēlēts siltais medus tonis, kas piešķir citādi tumšajai krāsu paletei vizuāli tīkamu kontrastu. Virtuves dizains ieturēts modernā minimālisma noskaņās, lai uzmanību vērstu uz izvēlētajiem materiāliem un dekoriem, un projekta izstrādes procesā padomāts arī par ergonomisku un lietotājam draudzīgu virtuves izkārtojumu. 

Eleganta un mūsdienīga virtuve ar tumšu galda virsmu

Virtuves projekts izgatavots individuāli - virtuves iekārtai standarta balto moduļu vietā izvēlēti individuāli izstrādāti virtuves mēbeļu korpusi no augsti kvalitatīvā Egger grafīta pelēkā lamināta tonī U963 ST9, lai pieturētos pie tumšās krāsu paletes. Pateicoties tam, ka korpusi izgatavoti pēc pieprasījuma, tie tika izgatavoti arī nestandarta izmēros, lai pielāgotos virtuves telpas specifikai un klienta vēlmēm attiecībā uz virtuves ietilpību un aprīkojumu.

Tumšas fasādes dramatiskā noskaņā

Virtuves mēbeļu fasādēm izvēlēta divu dekoru kombinācija. Pelēkās fasādes izvēlētas no inovatīvās itāļu kompānijas Cleaf plašā piedāvājuma. Dekors FB68 Valleta no kolekcijas Ares izstrādāts, iedvesmojoties no industriālās arhitektūras, un tā tekstūra atgādina ar roku špaktelētu betona sienu ne tikai vizuāli, bet arī pēc taustes. Izvēlētais materiāls ir ne tikai vizuāli efektīgs no tā unikālā dizaina viedokļa, bet arī praktisks izvietošanai virtuvē, jo tā teksturētais pārklājums un tumšais tonis noslēps gatavošanas procesā radušos traipus. 

Mūsdienīga virtuve ar cepeškrāsni un izlietni

Koka imitācijas fasādes izgatavotas no Halifax Ozola, kas ir daļa no jaunās Niemann Supermatt Pianovo kolekcijas. Supermatt Pianovo ir plaši atzīts gan dizaineru, gan klientu vidū, pateicoties modernajiem dekoriem un, protams, arī materiāla īpašībām - Suparmatt Pianovo neatspoguļo gaismu, taču tradicionālā matētā pārklājuma vietā pēc taustes materiāls atgādina satīnu. Pateicoties šim pārklājumam materiāls ir augsti izturīgs pret skrāpējumiem, pirkstu nospiedumiem un UV stariem, kas padara to par ilgmūžīgu izvēli virtuves aprīkošanai. Lai nodrošinātu augstu dizaina kvalitāti, ražošanas procesā padomāts arī par šo fasāžu tekstūras savienošanu.

Stilīga virtuves sala ar pelēkiem regulējamiem krēsliem

Virtuves salai un darba zonai virsma izvēlēta no plašā Silestone kvarca galda virsmu piedāvājuma. Silestone Marengo ir matēts, tumši pelēks dekors ar nelieliem tāda paša toņa kvarca kristāla gabaliņiem. Pēc izskata tas ir neuzkrītošs, bet vienlaikus arī efektīgs dekors, kas lieliski papildina un pieskaņojas citiem virtuves aprīkošanai izvēlētajiem materiāliem. Silestone kvarcs ir plaši atpazīstams tā daudzo priekšrocību dēļ - tas ir augsti izturīgs pret traipiem, mitrumu, eļļu, skrāpējumiem un triecieniem, un tam nav nepieciešama liela apkope, lai tas kalpotu gadiem ilgi, nezaudējot savu sākotnējo izskatu. 

Praktiski 3 līmeņu plaukti

Virtuves projekta izstrādes procesā padomāts arī par kvalitatīvu virtuves tehniku un santehniku, kas piemeklēta atbilstoši klienta vēlmēm un prasībām. Virtuves santehnikai izvēlēts jaucējkrāns, ziepju dozators un pabūvējamā izlietne no Franke, savukārt virtuves tehnika izvēlēta no Electrolux, Bosch, Samsung un Liebherr piedāvājumiem. Virtuves aprīkojumā ietilpst arī tādas ekstras kā vīna ledusskapis un traukiem un pārtikai paredzētas sildatvilktnes. Lai saglabātu vizuāli tikāmu dizainu, virtuves tehnikas un santehnikas apdares ir savstarpēji saskaņotas.

Virtuves kopskats, kurā harmoniski apvienojušies moderna dizaina elementi, pelēkā krāsa un izsmalcināti aksesuāri

Arī virtuves funkcionalitātei pievērsta īpaša uzmanība projekta izstrādē, tāpēc virtuve aprīkota ar kvalitatīviem furnitūras risinājumiem. Pieturoties pie minimālistiska dizaina, virtuve izgatavota bez tradicionālajiem rokturiem, un to vietā izvēlētas melnas Hafele rokturu līstes grīdas skapjiem, Tip-On Blumotion sienas skapjiem un Servo-Drive atvilktnēm no Blum. No Blum piedāvājuma virtuves aprīkojumam izvēlētas arī viras, Aventos paceļamie mehānismi, Legrabox atvilktnes ar īpaši lielu nestspēju un iekšējā sadalījuma sistēmas Ambia Line. Kā papildus ekstra virtuves salā iestrādāts arī bezvadu lādētājs.  

atvilktnes dizaina komplektācija ar ēdamrīkiem

Arī apgaismojumam ir liela nozīme virtuves funkcionalitātē. Gan virtuve, gan virtuves sala ir izgaismota vairākos līmeņos un apgaismojums ir integrēts arī skapīšu iekšpusē. Virtuves salai apgaismojums ir integrēts virsmā pie ēdamzonas un izgaismo dekoratīvo paneli, kalpojot kā dizaina elements, savukārt virtuves darba zonā apgaismojums ir integrēts gan zem sienas skapīšiem, gan antresoliem, nodrošinot labu pārredzamību virtuves darbos. Pēc klienta vēlmēm apgaismojums iestrādāts arī zem roktura līstes, un šis apgaismojums darbojas ar sensora palīdzību - apgaismojums ieslēdzas, tiklīdz tiek atvērtas skapīša durvis.

Eleganta galda virsma un skaisti apdarinātas fasādes

Ja arī Jūs drīzumā plānojat jaunu virtuves mēbeļu iegādi un vēlaties tās izstrādi uzticēt kādai no mūsu pieredzējušajām dizainerēm, piesakiet tikšanos pie mums salonā vai saņemiet savu bezmaksas vizualizāciju šeit!

Lasi vēl