Blogs

Pieci noderīgi padomi Jūsu virtuves renovācijai

Virtuves mēbeles / 13.01.2020.

Izstrādājot jaunu virtuves mēbeļu projektu, ir svarīgi rūpīgi pārdomāt tās dizainu un funkcionalitāti. Virtuves renovācijas process sevī ietver ne tikai piemērotākās krāsu paletes, virtuves mēbeļu izkārtojuma un nepieciešamās virtuves tehnikas izvēli, bet arī neskaitāmu citu lēmumu pieņemšanu, tāpēc, lai atvieglotu Jūsu lēmumu pieņemšanu, piedāvājam noderīgus padomus Jūsu nākamai virtuves renovācijai!

1.Izplānojiet izkārtojumu

Viena no pirmajām lietām, ko vērts ņemt vērā, renovējot savu virtuvi, ir izkārtojums. Izkārtojums ir viens no svarīgākajiem aspektiem, kas nodrošinās, ka virtuvē darbi noritēs raiti un bez aizķeršanās, kā arī papildinās Jūsu izvēlēto dizaina risinājumu. Piedomājiet pie virtuves optimizēšanas iespējām, apsveriet skapīšiem un virsmām paredzētās funkcijas, kā arī padomājiet par virtuves salas vai ēdamgalda novietojumu, lai virtuvē kustība būtu netraucēta. Lielisks veids, kā smelties iedvesmu praktiskam virtuves mēbeļu izkārtojumam, ir apmeklēt mūsu blogu!

2.Apdomājiet nepieciešamo virtuves tehniku/ierīces

Ne visiem ir nepieciešama katra pieejamā virtuves ierīce vai tehnika, tāpēc ir svarīgi pievērsties tam, kas piemērots tieši Jums un Jūsu vajadzībām. Protams, ikvienam ir nepieciešama sildvirsma un ledusskapis, bet vai tiešām Jums ir nepieciešama arī mikroviļņu krāsns vai virtuves kombains un citas retāk lietojamās ierīces? Virtuvē katra pieejamā vieta ir no svara, tāpēc ir vērts par šo aspektu nolemt jau virtuves projektēšanas procesa sākumā, lai piemērotu vietu varētu rast ikvienai ierīcei.

3.Atvēliet telpu darba virsmai

Gatavojot maltīti, nereti mēdz rasties grūtības ar pieejamo darba virsmu, lai pilnvērtīgi nodotos gatavošanas priekiem. Šis ir viens no iemesliem, kāpēc mūsu klienti nereti izvēlas atvēlēt papildus telpu galda virsmām. Šis ir lielisks veids, kā padarīt virtuvi plašāku, praktiskāku un arī vieglāk pieejamu vairākiem gatavotājiem. Ja virtuvei paredzētā telpa ir pietiekami plaša, lielisks risinājums ir arī virtuves sala vai lete, kas vienlaikus kalpos arī kā ēdamzona.

4.Padomājiet par uzglabāšanas iespējām

Ikvienā virtuvē nepieciešams rast vietu neskaitāmiem piederumiem, produktiem un citiem gatavošanā noderīgiem rīktiem, tāpēc svarīgi pārdomāt arī efektīvas uzglabāšanas iespējas, lai jaunajā virtuvē vietu rast spētu viss nepieciešamais. Apsveriet praktisku un modernu plauktu risinājumus, kā arī izvelkamo grozu mehānismus un piederumu organizatorus. Plānojiet uz priekšu, lai Jūsu virtuves projekts taptu pēc iespējas funkcionālāks un ilgtspējīgāks!

5.Padomājiet par elektrības izvadiem

Mūsu pēdējais padoms tiem, kas plāno virtuves renovāciju, ir padomāt par elektrības izvadiem. Par šo aspektu nereti tiek aizmirsts līdz brīdim, kad nepieciešams rast vietu esošajām virtuves ierīcēm, tāpēc rūpīgi padomājiet par vēlamo novietojumu tādiem rīkiem kā kafijas automāti un tējkannas, lai renovācijas procesa laikā būtu iespējams izveidot papildus izvadus vai plānot virtuves mēbeļu izvietojumu attiecīgi esošajiem izvadiem. Tas palīdzēs Jūsu virtuvi padarīt daudz funkcionālāku!

Plānojot virtuves renovāciju, ir svarīgi padomāt par ikvienu no šajā rakstā minētajiem aspektiem, lai jaunās virtuves mēbeles apvienotu lielisku dizainu ar funkcionālu pielietojumu. Mūsu dizaineri spēs rast tieši Jums un Jūsu mājoklim piemērotāko risinājumu, tāpēc, ja esat jaunas virtuves meklējumos, sazinieties ar mūsu dizaineriem šeit!

 

Lasi vēl